افتخارآفرینی هایMerida eONE_SIXTY 900E

دوچرخه eONE_SIXTY 900E مریدا همچنان گل سرسبد دوچرخه های برقی است . این دوچرخه بعد از تصاحب جایزه خلاقیت و نوآوری و نیز جایزه TAIPEI CYCLE d&i توانست بالاترین نمره را در سایت E_MOUNTAINBIKE‌ به خود اختصاص دهد.

علاوه بر اخذ بالاترین نمره در آزمون بهترین ها توانست از نظر ارزشی نیز بالاترین نمره را به خود اختصاص دهد که تمام اینها موفقیت بسیار بزرگی برای دوچرخه های برقی کوهستان مریدا است.

دوچرخه eONE_SIXTY 900E

با تنظیماتی که این دوچرخه دارد به سختی می توان در اجزا، و قطعات آن خطایی پیدا کرد. در ابتدا باید گفت که این دوچرخه مجهز به موتور SHIMANO STEP ، اهرم تعویض دنده الکترونیکی Shimano XT DI2 ، چرخ های DT Swiss XM 1501 SPLINE ONE و تایرهای  MAXXIS Minion DHR II با پهنای ۲/۸ اینچ است.

به نظر می رسد که ترمز ها بسیار مناسب و برازنده یک دوچرخه برقی است. بر روی تیوب پایینی دوچرخه یک موتور با باتری ۵۰۰WH نصب شده است که در صورت لزوم به راحتی می توان آن را از روی دوچرخه برداشت.

حتما بخوانید:   دوچرخه MERIDA Wrap Tri 3000

  یک وضعیت کاملا صاف و راست را بوجود می آورد. اگرچه این راحتی از کلمات روزانه است که قطعا به تصمیمات هوشمندانه تیم و نوع فریم طولانی با ساقه کوتاه ۳۵ میلی متری مرتبط است. این ترکیب در کنار زاویه لوله ۶/۵ درجه زین کنترل  بهتر و مطمئن تری را بوجود می آورد.

میله نگهدارنده زنجیر به زیبایی نگهداشته شده که به چلاکی و سرعت دوچرخه کمک می کند تا بدون اعمال فشار بیش از حد با چالاکی بالا عکس والعمل نشان دهد. کمک فنر عقب  FOX FLOAT X2 در حال حاضر بهترین کمک فنر بادی موجود در بازار است.