بهترین زمان برای خرید دوچرخه

هنگامیکه می خواهید زمانی برای خرید دوچرخه انتخاب کنید ابتدا باید به بودجه ی خود نگاه کنید.مهم است که شما می خواهید دوچرخه ای نو بخرید یا دست دو یا اینکه آخرین تکنولوژی را می خواهید.تنوع بسیاری در مدل های دوچرخه برای مصارف گوناگون وجود دارد از قبیل دوچرخه های جاده، دوچرخه کوهستان،دوچرخه سایکلو کراس،دوچرخه کودک، دوچرخه هیبرید  و …  .

به این ترتیب شما با شماری از قیمت های دوچرخه مواجه خواهید شد.پس برای کسانی که قصد خرید دوچرخه دارند قبل از هر چیز باید علایق و هدف خود را از دوچرخه سواری معین کنند .برای خرید دوچرخه چند نکته می تواند به شما کمک کند که بهترین زمان را برای خرید انتخاب کنید :

مهم ترین عامل

مهم ترین عامل در تشخیص بهترین زمان برای خرید دوچرخه تکنولوژی است.آیا شما دوچرخه ای با تکنولوزی روز می خواهید یا برایتان فرقی ندارد که مدل سال قبل را داشته باشید؟دوچرخه ها مثل ماشین ها نیستند که تکنولوژی در آنها مدام در حال تغییر باشد بنابراین تقریبا هر زمانی برای خرید دوچرخه ای با تکنولوژی ای که می خواهید،مناسب است.

حتما بخوانید:   دوچرخه جاده خود را چگونه انتخاب کنیم؟(۲)

هزینه

اگر به دنبال دوچرخه ای نو هستید،زمانیکه قیمت دوچرخه کاهش می یابد به فروشگاه های دوچرخه ی محله تان سر بزنید.فصل دوچرخه سواری از بهار شروع می شود و در پاییز به اتمام می رسد.پس با توجه به فصل ها می توانید زمانیکه فصل  دوچرخه سواری رو به اتمام است و کاهش می یابد،دوچرخه بخرید.

خرید جدید ترین مدل دوچرخه

آن دسته از کسانیکه نگرانی مالی ندارند و به دنبال جدید ترین مدل دوچرخه هستند،باز هم باید در پاییز برای خرید دوچرخه بروند.زیرا بیشتر فروشگاه ها مدل های سال بعد را در اواخر پاییز می آورند؛ اما قیمت دوچرخه در این زمان از سال بالاتر است.

فروش ویژه

فروش ویژه می تواند در هر موقعی از سال باشد.باید به دنبال فروشگاه هایی که به دلیل تغییر شغل یا مسائل دیگر حراج کرده اند،بروید.شاید اطرافیانتان و حتی همسایه هایتان برای خرید دوچرخه جدید،دوچرخه ی قبلیشان را با قیمتی کم بفروشند. اگر کمی زرنگی کنید می توانید دوچرخه ای مناسب با قیمتی خوب پیدا کرده و بخرید.

حتما بخوانید:   راهنمای خرید دوچرخه جاده

برای خرید دوچرخه خود از تخفیف های فصلی کراس چرخ غافل نشوید.

اگر این پست برایتان مفید بوده است،آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *