درخشش تیم Bahrain Merida Pro Cycling در مسابقات دوچرخه سواری بلژیک

تیم Bahrain Merida Pro Cycling در مسابقات نیمه کلاسیک ملکرد بسیار قوی را به نمایش گذاشت. Sonny colbrelli در بهترین شرایط جسمانی خود قرار داشت. با وجود رقابت بین تیم Specialist او توانست خونسردی و روحیه خود را حفظ کند و دومین پیروزی خود را بدست آورد.

درست است که این مسابقات جزء مسابقات UCI Worldtour قرار ندارد اما از نظر حرفه ای و تکنیکی در سطحی است که دوچرخه سواران بزرگی در آن شرکت می کنند. در تقویم مسابقات تغییر رشته از سنگ فرش به تپه تغییر کرده بود که تیم Bahrain Merida Pro Cycling با ۱۹۷ کیلومتر و ۲۶ صعود همراه با کاپیتان خود  Sonny colbrelli و Enrico Gasparotto برای نقشه B در این مسابقات شرکت کردند.

در ابتدای مسابقه گروهی متشکل از ۵ دوچرخه سوار به فاصله زمانی ۷ دقیقه از سایرین جلو افتادند. اما نتوانستند این فاصله را حفظ کنند مانند تیم هایی مثل Ploton  که دچار استرس ناشی از نبودن کاپیتان مانع پیشروی آن ها شد. در ساعات پایانی یم های دیگر توانستند تیم Ploton را پشت سر بگذارند و در نهایت تیم Bahrain Merida  پاداشت احتیاط و سخت کوشی خود را گرفت.

حتما بخوانید:   هشتمین مرحله رقابت های توردوفرانس ۲۰۱۷ با پیروزی فرانسوی ها

فاصله تیم Bahrain Merida Pro Cycling با تیم Ploton هرگز بیش از ۳۰ ثانیه نبود اما Sonny با مهارت تمام کار خود را به خوبی انجام داد و توانست گروه خود را پیش ببرد. در نتیجه با حفظ احتیاط و ریسک پایین و مهارت لازم موفق به کسب مقام اول در این مسابقات برای تیم خود شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *