درخشش Clemens Kaudela با کلکسیونی ار دوچرخه های مریدا

بعد از معرفی Alban Aubert حال نوبت آن است که یکی دیگر از دوچرخه سواران خلاق در رشته freeride و dirtjump را به شما عزیزان معرفی کنیم.Clemens Kaudela یکی از بهترین ها در رشته خود و از یکی از روستاهای اتریش است.

درخشش Clemens Kaudela با کلکسیونی ار دوچرخه های مریدا

Clemens چند هفته گذشته را در آفریقای جنوبی برای شرکت در رویداد Dark Fest dirt jump سپری کرده است.  نوبت به آن است کمی هم راجع به مردی صحبت کنیم که دوست دارد بیشترین زمان خود رادر آسمان ها با دوچرخه های مریدا بگذراند.

 کلمنس از اهالی اتریش است و دوچرخه سواری کوهستان (کراس کانتری) خود را از سن ۱۰ سالگی آغاز کرد.، قبل از اینکه برای پرش های بالاتر تلاش کند خود را بالاتر برساند.

افزایش این پرش ها مهم ترین قسمت مورد علاقه برای وی بود. او در جزئیات پرش های خود بسیار دقت می کرد و به سرعت توانست پیشرفت های قابل توجهی را کار خود بدست آورد.

حتما بخوانید:   هر دوچرخه شهری، یک شهروند مدرن

تلاش کلمنس برای قهرمانی

یک خانواه از وی حمایت مالی کرد و به وی اجازه داد تا به پیشرفت ها و مهارت های خود بیافزاید. به این ترتیب او توانست اولین قرار داد مالی خود را در سن ۱۸ سالگی امضا کند دقیقا ۴ سال قبل از اینکه به دوران حرفه ای خود برسد.

در کنار سواری و پرش هایی که انجام می داد روش پرش و استایل نمایشی خود را نیز شکل می داد تا برای شرکت در رویدادها و مسابقات مختلف آماده شود. در حال حاضر او شرکت خود را دارد که رمپ ها و موانع را برای این رشته می سازد تا وی را برای زمانهایی که سوار بر دوچرخه نیست سرگرم کند همچنین او به اندازه کافی خوش شانس بوه تا زمین تمرین خود را با تمام موانع مورد نیاز داشته باشد.

دوچرخه های مریدای کلمنس

Clemens با مدل های متفاوتی از دوچرخه های مریدا به سواری می پردازد. یک ONE_TWENTY برای سواری های کوهستانی ،ONE_SIXTY‌برای سواری های خشک مانند BMX و یک دوچرخه جاده برای تمرینات جانبی؛ وی کلکسیونی از دوچرخه ها را برای خود جع آوری کرده است.

حتما بخوانید:   ساخت یک دوچرخه ترینر در خانه

وی در آفریقای جنوبی  خود را با پرش ها و چالش های متفاوت همراه با بزرگان این رشته مانند Sam Reynolds, Cam Zink, Matt Macduff, Andreu Lacondeguy به رقابت پرداخت. کیفیت پرش های وی به اندازه ای بود که توانست آراء را به خود جلب کند و یکی از جوایز DARK FEST را به نام پادشاه هفته از آن خود کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *