درخشش MERIDA MULTIVAN TEAM در مسابقات کراس کانتری کانادا

تنها دو هفته مانده به مسابقات کراس کانتری المپیک ریو، تیم دوچرخه سواری Merida Multivan در مسابقات جهانی کراس کانتری کانادا ،درخشش فوق العاده ای از خود نشان داد.

Gunn-Rita Dahle Flesja  به قدرت گذشته خود بازگشت و در ۲ روز مسابقه خود را ببه پایان رساند. ر بخش مردان نیز Jose Hermida مهمترین نتیجه خود را با کسب رتبه ششم به دست آورد. خیلی از دوچرخه سواران تصمیم گرفته که در این دوره از مسابقات شرکت نکنند و انرژی خود را برای مسابقات المپیک ریو نگه داشتند.

در این مسابقات شرکت کنندگان نه تنها با سربالایی های تند مواجه بودند، بلکه در راه از خاک و سنگ و خاشاک نیز باید عبور می کردند. شرایط آب و هوایی  با درجه حرارت بالا و رطوبت زیاد نیز از چالش هایی بود که با آن روبرو بودند.

Gunn-Rita بعد از شروع مسابقه جایگاه های مناسبی را در مسابقات زنان به خود اختصاص داد. تجربه ی دردناک وی در مسابقات جهانی این بود که می خواست بعد از سیصد متر جایگاه خود را کسب کند. اما این دوچرخه سوار نروژی  دوست نداشت تنها ۲ هفته مانده به مسابقات المپیک ریو، ریسک کند. به هرحال وی در عبور از اولین تپه جایگاه پنجم را کسب کرد و بعد از آ با اختلاف بسیار کمی از نفر اول ،جایگاه دوم را به خود  اختصاص داد.

حتما بخوانید:   نمایش دوچرخه سواری هیجان انگیز بیز کاودلا با دوچرخه UMF

در قسمت مردان Thomas Listcher بعد از شروع مسابقه برتری داشت. این دوچرخه سوار سوئیسی در دو هفته فبل از آن در مسابقات انگلیسی عملکرد فوق العاده ای داشت. اما از آنجا که در روز فبل از مسابقه به مشکلات گوارشی مبتلا شده بود، قدرت لازم را نداشت. به هر حال مسابقه خود را مدیریت کرد و بین ۱۰ نفر برتر مسابقات قرار گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *