کراس چرخ اسپانسر دومین نمایشگاه بین الملی ایران رایدکس (Iran Ridex)

دومین نمایشگاه بین الملی موتورسیکلت،قطعات، لوازم یدکی،موتورهای برقی، هیبریدی و تجهیزات وابسته (Iran Ridex) با هدف “بهبود کیفیت،توسعه صنعت و حرکت به سوی هوای پاک” و با حمایت گروه صنعتی کراس در تاریخ ۲۹ دی تا ۲ بهمن ۹۴ در محل نمایشگاهی مصلی جنوبی تهران برگزار خواهد شد.

ایران رایدکس اهداف خود را از طریق معرفی محصولات ، خدمات و پتانسیل مثبت صنعت مرتبط و ارائه آخرین محصولات و تولیدات برندهای فعال و مطرح داخلی و خارجی و انتقال تجربیات و ارتقاء دانش تولید دنبال می کند.

هدف گذاری این نمایشگاه، متناسب با شرایط اقتصاد، صنعت و تکنولوژی روز کشور است، زیرا صنعت موتورسیکلت، دوچرخه و قطعات و لوازم یدکی ایران، پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری در طرح های توسعه کارخانجات داخلی و توسعه صنعت ایران دارد و همچنین، مسیر حرکت تولید وسایط نقلیه و نیاز زیست محیطی و ترافیکی کشور به سمت فرهنگ سازی و کاربردی نمودن وسایل نقلیه برقی و هیبریدی است. با توجه به اینکه نمایشگاه ایران رایدکس تنها نمایشگاه تخصصی صنعت موتورسیکلت، دوچرخه، قطعات و لوازم یدکی و تیونینگ، و وسایل نقلیه برقی و هیبریدی در تهران و در حال حاضر در ایران است، به لحاظ جذابیت موضوعی و اهمیت صنعتی، مورد توجه و استقبال صنف مرتبط و بازدیدکنندگان قرار گرفته و نگاه شرکتهای بین المللی را نیز به سمت خود جذب کرده است.

حتما بخوانید:  اصول دوچرخه 29er کوهستان

شرکت کراس چرخ به عنوان حامی این نمایشگاه ، امسال در ایران رایدکس ، برای معرفی محصولات ۲۰۱۶ خود ، در کنار سایر شرکت ها و تولید کنندگان داخلی و خارجی شرکت کرده است.

آدرس محل برگزاری نمایشگاه: تهران، ضلع جنوبی خیابان شهید بهشتی، بین خیابان قنبرزاده و خیابان مفتح، سمت چپ پل عابر پیاده، مصلی جنوبی، سالن اقاقیا

ساعت بازدید از نمایشگاه ایران رایدکس ۹۴، سه شنبه تا پنجشنبه از ۱۰ صبح الی ۸ بعدازظهر و روز جمعه از ساعت ۲ بعدازظهر الی ۸ شب

منبع: عصر خودرو