دوچرخه برقی تاشو و فواید آن

اینکه دوچرخه برقی چیست و چه فایده ای دارد ،از موضوعاتی است که به دفعات از آن صحبت کردیم و به تاثیراتی که بر حمل و نقل شهری،محیط زیست و سلامت فردی و اجتماعی ما می گذارد ،اشاره کرده ایم. در این میان دوچرخه برقی تاشو نمونه ای است که دانستن مزایا و فواید آن به علاوه آنچه که در مورد دوچرخه برقی می دانید، خالی از لطف نیست.

احساس رهایی مانند پرندگان بر روی دوچرخه برقی

رانندگی تا محل کار جز حداقل های مورد علاقه شما در طول روز نیست؟؟؟ نا امیدی در ترافیک های سنگین روزانه و نداشتن جایی برای پارک کردن اتومبیل، تنها مخصوص ماشین هاست؛ پس چرا یک گزینه بهتر برای حل این مسئله پیدا نکنیم؟!!
وقتی شما یک دوچرخه برقی تاشو را می رانید، نیاز نیست که نگران قیمت بنزین یا مضرات آن بر روی محیط  زیست باشید. گره های ترافیکی زمانی که شما به راحتی می توانید در خطوط جلو بروید، بی معناست. یک ماشین کمتر به معنی تراکم کمتر و بدون تولید گازهای گلخانه است.

حتما بخوانید:   ارزیابی دوچرخه MERIDA Ninety-Six 7000 از نگاه مجله FULL SUS

جمع شدن دوچرخه های برقی تاشو آرامش ذهنی برایتان به همراه دارد.

یکی از بهترین نکات درباره دوچرخه برقی تاشو این است که به راحتی باز و بسته می شود؛ بدون نیاز به بستن آن بر روی پل یا زنجیر کردن آن به جایی. چون می توانید با خیال راحت آن را جمع کنید و حمل کنید.
شناخت دوچرخه برقی به این معنی نیست که شما هرجایی می توانید آن را ببرید؛بلکه به خاطر آرامش و امنیت شما از هرگونه حوادث روزمره است که ممکن است در محیط بیرون برای دوچرخه برقی تاشو شما رخ دهد. وقایعی مثل دزدی، خرابکاری و یا آسیب تصادفی.

دوچرخه برقی تاشو با تمام گزینه های حمل و نقل قابل انطباق است.

تا حالا مجبور شدید که مسافت طولانی را به نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس یا مترو پیاده روی کنید، بدون اینکه از دوچرخه استفاده کنید، چون می دانستید که نمی توانید دوچرخه خود را به داخل ببرید یا با آن وسیله نقلیه عمومی دوچرخه را حمل کنید.

حتما بخوانید:   دوچرخه های شهری کراس

طراحی جمع و جور یک دوچرخه برقی تاشو به این معناست که شما می توانید آن را به راحتی در وسایل حمل ونقل عمومی حمل کنید. در نتیجه رفت و آمد برای شما و سایرین آسانتر خواهد شد.

این سهولت حمل و نقل گزینه های بیشتری را پیش روی شما قرار می دهد،مخصوصا در زمانی که حوادث غیر مترقبه و و ناگهانی رخ می دهد. مثلا قطار به دلیل یک حادثه غیر منتظره به تاخیر افتاده است،شما به راحتی با باز کردن دوچرخه برقی تاشو خود و سوار شدن بر روی آن به راحتی می توانید تا ایستگاه بعدی یا حتی محل کار خود بروید.

عمر طولانی باتری دوچرخه برقی تاشو

به لطف باتری های لیتیومی، طول عمر دوچرخه برقی شما بسیار بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید. و یک انتخاب درست و دقیق شما را برای یک رفت و آمد آسانتر، سریع تر و مطمئن تر آماده می کند.

حتما بخوانید:   کاهش وزن با دوچرخه سواری(2)

برای اطلاع بیشتر یا سفارش می توانید با مشاوران و کارشناسان کراس چرخ تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *