دوچرخه برقی مریدا؛ گامی رو به جلو برای دوچرخه سواران کوهستان

درست است که کمپانی مریدا در تولید دوچرخه های برقی پیشتاز نبوده است اما راه زیادی را تا به امروز پیموده و محصولات ۲۰۱۷ و دوچرخه های برقی که در این سال رو نمایی کرده است گویای این تلاش بی وقفه است و دوچرخه eONE-TWENTY بهترین نمونه این دوچرخه هاست.

قبل از اینکه به سراغ این دوچرخه هیجان انگیز برویم باید از قطعات آن صحبت کنیم . eONE-TWENTY دوچرخه ای است که در ساخت قطعات آن از برندها معتبر بهره گرفته شده و قطعات مختلف منحصرا برای این دوچرخه طراحی شده است.

دوچرخه نمونه ما کمی ایراد در کیت داشت که مطمئنا در نمونه های تولیدی این ایراد برطرف خواهد شد.

عملکرد  ،قدرت موتور و زمان مصرف باتری و اجرای این دوچرخه همطراز با موتور BOSCH CX نمی باشد و طراحی موتور شیمانو بسیار کوچکتر و جمع و جور تر است. و آزادی بیشتری را به طراحان داده است.

E8000 به خوبی با اهرم تعویض شیمانو منطبق شده است. و این همان چیزی است که ما در رنج بالاتر 900E داشته ایم. تمام اطلاعات هم مربوط به باتری و شارژ آن بر روی صفحه نمایش داده می شود.

حتما بخوانید:   دوچرخه برقی MERIDA eONE-TWENTY

نکته بسیار مهم و اساسی این است  که سواری این دوچرخه چگونه است؛اول از همه باید گفت این دوچرخه برای یک سواری آرام در آخر هفته ها طراحی نشده است.

دوچرخه ی eONE-NINETY برای جاده های جنگلی و یک دوچرخه سواری حرفه ای طراحی شده است.وضعیت نشستن بر روی آن بسیار طبیعی است.و طزاحی منحصر به فرد آن امنیت و راحتی زیادی را برای سوار خود فراهم می کند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *