دوچرخه سواران افسانه ای در BAHRAIN MERIDA Pro Cycling Team

دوچرخه سوار افسانه ای کوهستان Jose Antonio Hermida و ستاره مسابقات جاده ای Joaquim Rodríguez دو غول دوچرخه سواری ،مسابقات ABSA Cape رااز تیم MERIDA FACTORY RACING پشت سر خواهند گذاشت.

این دو دوچرخه سوار تجربه کیلومترها دوچرخه سواری  خود را در طول سالها تمرین به اشتراک گذاشته اند. بنابراین در حال حاضر هردو از مسابقات جهانی UCI World Cup و مسابقات حرفه ای دوچرخه سواری جاده بازگشته و چالش جدیدی را روبرو دارند.

José Antonio Hermida  در مسابقات ABSA غریبه نیست و در بین شرکت کنندگان از شخصیت های برجسته در رشته دوچرخه سواری کوهستان محسوب می شود. وی توانسته است رتبه خود را در رده های بالا به عنوان برنده در بهترین جایگاه حفظ کند.

در جایگاه این لیست پیروزی های پیاپی تنها زوجی که در مسابقات جاده ای می تواند به عنوان یک زوج در کنار وی قرار گیردJoaquim Rodríguez است که در ماجراجویی های تازه بسیار ایده آل است. وی توانست در مسابقات تور دو فرانس ۲۰۱۶ با رتبه هفت کار خود را به پایان برساند که این نشان از قدرت بالای وی است.

حتما بخوانید:   5 دوچرخه سوار زن برتر از نگاه Strava

اگرچه Joaquim Rodríguez به طور رسمی از مسابقات بازنشسته شده است اما نقش فعالی را در به اشتراک گذاشتن تجربه و دانسته های خود با جوانان و دوچرخه سواران کم تجربه BAHRAIN MERIDA Pro Cycling Team و همراهی آنان در مسابقات فصل جدید ۲۰۱۷ در حالی که آمادگی بدنی خود را در اوج نگه داشته است ،دارد.

این زوج اسپانیایی سالها به عناون همراه تجربه های خود را به عنوان ترکیبی از توانایی های فیزیکی ، دوستی و روحیه مبارز غیر قابل انکار دانست. تیم با طراحی یک لباس منحصر به فرد  BAHRAIN MERIDA Pro Cycling Team مجهز شده اند.

هر دو دوچرخه سوار در این رویداد با دوچرخه های تمام کربن و فوق سبک  NINETY-SIX مقابله خواهند کرد. این دوچرخه ترکیبی از چالاکی ،راحتی و اصطکاک را همراه با آخرین تجهیزات خود ،خواهد داشت.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *