دوچرخه سواری هنگام سرما خوردگی

اگر از سرماخوردگی سینه رنج می برید، برای بهبود روند سرماخوردگی نیاز به مراقبت زیادی دارید. اگر شما یک دوچرخه سوار حرفه ای هستید ممکن است به خاطر سرماخوردگی نخواهید از فعالیت بدنی خود دوری کنید.

سرماخوردگی معمولا ویروسی است که به سرعت بهبود می یابد و در غیر این صورت نیاز به مداوای پزشکی دارید.  اکثر مردم  هنگام سرماخوردگی به استراحت می پردازند تا بهبود شان تسریع شود. اما یکی از راه هایی که به بهبود شما کمک می کند این است که آن را آسان بگیرید.

دوچرخه سواری در زمان سرماخوردگی

اگر بخشی از زندگی روزمره شما شامل دوچرخه سواری می شود، هنگام دوچرخه سواری ممکن است احساس ضعف داشته باشید. از آنجا که سیستم ایمنی بدن شما در معرض خطر است، شما زودتر از همیشه احساس ضعف و خستگی خواهید داشت. بدن شما ممکن است در برابر فعالیت فیزیکی شما مقاومت کند و یا شما را مجبور به استراحت بیشتر کند.

حتما بخوانید:   تست تونل باد دوچرخه های Merida

سرما خوردگی قفسه سینه نفس کشیدن را بسیار سخت می کند و فشار به شش ها می تواند علائم بیماری را تشدید کند.

در صورت سرماخوردگی قفسه سینه باید اقدامات احتیاطی را انجام دهید. مطمئن شوید که بدنتان بیش از اندازه گرم نیست، مخصوصا زمانی که دچار تب و لرز شده اید. لباس مناسب بپوشید و در دمای هوای بسیار گرم و یا یخبندان دوچرخه سواری نکنید.

زیاد از بدن خود کار نکشید. چون شما مانند روزهایی که حال خوبی دارید نمی توانید کیلومترها دوچرخه سواری کنید. همراه خود آب کافی ، قطره مخصوص سینه و تلفن همراه داشته باشید  تا در صورت بروزز مشکل بتوانید با سایرین تماس بگیرید.

در برخی موارد سرماخوردگی سینه می تواند به یک خطر جدی تبدیل شود. و مشکلاتی را به وجود بیاورد که نیاز به کمک های پزشکی فوری داشته باشید. اگر هنگام دوچرخه سواری مشکل تنفسی داشتید سریعا به پزشک مراجعه کنید. در صورت بروز آسم می تواند سریعا به ریه ها آسیب برساند. عفونت گوش هم می تواند به سیستم تنفسی شما آسیب بزند .

حتما بخوانید:   دوچرخه سواری در ترافیک

پس درد  و عفونت در سینه و گلو و گوش هایتان را جدی بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *