دوچرخه شهری مناسب

وقتی به دنبال دوچرخه ای مناسب برای دوچرخه سواری شهری می گردید باید چند مورد را در نظر بگیرید.مدت زمانی را که می خواهید دوچرخه سواری کنید تا  به مقصدتان برسید،نحوه ی نگهداری از دوچرخه و میزان باری که در هنگام دوچرخه سواری با خود حمل می کنید،این ها همه مهم هستند.این موارد مشخص می کنند که کدام دوچرخه برای شما مناسب تر است.

استفاده از دوچرخه شهری به عنوان وسیله نقلیه کاری است که اکثر مردم دنیا به خاطر دلایلی چون ارزان بودن،ترافیک شهری و آلودگی هوا به آن روی آورده اند. و این امری فراگیر حتی در بین سلبریتی های دنیاست که از دوچرخه شهری برای رفت و آمد های شهری خود استفاده می کنند.در واقع استفاده از دوچرخه امروزه به عنوان نوع تفکر مدرن شناخته می شود.

دوچرخه های جاده خیلی سریع هستند و سبک هستند و چرخ هایی باریک دارند که باعث می شود راحت تر بتوانید آن را نگهدارید .از طرفی دوچرخه های تور را می توان برای دوچرخه سواری های طولانی استفاده کرد و همچنین می توان سبد اضافی روی آن ها نصب کرد تا بارهای خود را روی آن بگذارید.

حتما بخوانید:   دوچرخه MERIDA Wrap Tri 3000

اشتباه معمول در انتخاب دوچرخه شهری

همه ی دوچرخه ها یکسان ساخته نشده اند.خرید دوچرخه هایی که مخصوص آفرود هستند، مانند سایکلو کراس یا دوچرخه های کوهستان،لزومی ندارد مگر آنکه بخواهید روی چمن یا زمین های ناصاف بطور متوالی دوچرخه سواری کنید.

از کجا خرید کنید

دوچرخه ها را می توانید از فروشگاه های زنجیره ای خرید کنید یا از فروشگاه های مخصوص دوچرخه.بعضی از فروشگاه ها گارانتی برای اجزای دوچرخه هایشان می دهند.مثلا تا یکسال هرگونه تعمیر را بدون هیچ هزینه ای انجام می دهند.

از دوچرخه های کراس چرخ دیدن کنید و یا با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت

دوچرخه ها می توانند خیلی گران قیمت باشند.به همین دلیل اگر بهترین زمان برای خرید دوچرخه را بدانید می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.این را هم به خاطر داشته باشید که شما شاید مجبور باشید که تجهیزاتی به دوچرخه تان اضافه کنید تا آن را برای دوچرخه سواری در شهر آماده کنید.

حتما بخوانید:   دوچرخه MERIDA Ride Disc 200

اگر این پست برایتان مفید بوده است،آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *