دوچرخه های بچه گانه ی کراس

روزگار حال حاضر با پیشرفت فناوری‌ها باعث خانه‌ نشین شدن بسیاری از مردم شده است، این مساله کودکان را نیز دربر می‌گیرد. کم تحرکی می‌تواند در کودکی تبدیل به عادتی مضر شود. برای جلوگیری از این اتفاق دوچرخه‌ سواری می‌تواند چاره مناسبی باشد.

دوچرخه های کودکان

برای کودکانی که تازه شروع به یادگیری دوچرخه‌ سواری می‌کنند، حفظ تعادل یکی از سخت‌ ترین کارهاست. به همین دلیل معمولا برای دوچرخه‌ های بچه‌ گانه یک جفت کمکی نیز وجود دارد. این کمکی ها به چرخ عقبی دوچرخه متصل می‌شوند و تعادل آن را افزایش می‌دهند. کودکانی می‌توانند برای مدتی با این چرخ‌ های کمکی دوچرخه‌ سواری کنند و پس از مسلط شدن بر کنترل دوچرخه آنها را جدا کنند.

می دانید که کودکان عاشق دوچرخه سواری هستند و دوچرخه اولین  وسیله نقلیه ی مستقل آن ها است. دوچرخه سواری در حالیکه یک تمرین فیزیکی است استقلال، نظم، اعتماد به نفس را هم به کودکان می آموزد. اما به خاطر داشته باشید که ایمنی در دوچرخه سواری برای کودکان بسیار حائز اهمیت است.

حتما بخوانید:   ارزیابی دوچرخه MERIDA Ninety-Six 7000 از نگاه مجله FULL SUS

کراس چرخ با توجه به استاندارد های دوچرخه های بچه گانه آن ها را داخل کشور تولید و عرضه می کند که شما می توانید هم اکنون آن ها را در قسمت محصولات مشاهده نمایید.همچنین در صورت نیاز می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در کراس چرخ تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *