دوچرخه های زنانه ی کراس

فیزیک منحصر به فرد اندام  زن و مرد طراحان دوچرخه را هم متاثر از این تفاوت کرده است؛ تا جایی که در طراحی های خود از آن غافل نبوده اند. این تفاوت در هندسه و فریم دوچرخه نمود بیشتری دارد.به همین دلیل است که کراس چرخ هم دوچرخه هایی منحصر به بانوان را تولید می کند.

دوچرخه های زنانه

این تفاوت دوچرخه زنانه و مردانه شاید در نگاه اول به چشم نیاید، اما بعد از نشستن بر روی زین ، بدن شما به خاطر دوچرخه ای که به درستی انتخاب کرده اید از شما قدردانی خواهد کرد.

 تفاوت دوچرخه زنانه و مردانه در 6 مورد است که عبارت اند از: بدنه دوچرخه، زاویه میله زین و میله بالایی و طول قامه،فرمان دوچرخه،دسته دوچرخه،زین یا صندلی دوچرخه.


دوچرخه های زنانه معمولا فریمی دارند  که دوچرخه‌سواری را برای بانوان مناسب تر کرده است.تمام این تفاوت ها در طراحی انواع دوچرخه های کوهستان، دوچرخه شهری، دوچرخه جاده و حتی دوچرخه های برقی رعایت می شود ؛ تنها با آگاهی بیشتر از انواع دوچرخه می توانی دوچرخه مناسب خود را خریداری کنید.

حتما بخوانید:   دوچرخه برقی Merida eONE_SIXTY

اگر به دنبال دوچرخه ی زنانه می گردید می توانید در بخش محصولات کراس چرخ آن را پیدا کنید. البته در حال حاضر دوچرخه های زنانه در سایت digikala،بصورت آنلاین عرضه می گردند.همچنین در صورت داشتن هرگونه سوالی در این رابطه می توانید با مشاوران ما در کراس چرخ تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *