دوچرخه های شهری کراس

استفاده از دوچرخه شهری به عنوان وسیله نقلیه کاری است که اکثر مردم دنیا به خاطر دلایلی چون ارزان بودن،ترافیک شهری و آلودگی هوا به آن روی آورده اند. و این امری فراگیر حتی در بین سلبریتی های دنیاست که از دوچرخه شهری برای رفت و آمد های شهری خود استفاده می کنند.در واقع استفاده از دوچرخه امروزه به عنوان نوع تفکر مدرن شناخته می شود.

دوچرخه‌های شهری به دلیل پیمایش مسافت‌هایی زیاد باید از طراحی مناسبی برخوردار باشند تا کمتر ایجاد خستگی کنند. به همین دلیل در طراحی این نوع دوچرخه‌ها توجه به برخی نکات حائز اهمیت است. این نوع دوچرخه معمولاً دارای طبق‌هایی بزرگ هستند که به ورزشکاران کمک می‌کنند تا کمتر رکاب بزنند و درعین‌حال سرعت بیشتری داشته باشند. همچنین موضع فرمان در این دوچرخه‌ها از زین کمی عقب‌ تر تا خستگی کمتری در دست‌ها ایجاد کند.

این دوچرخه‌ها همچنین دارای تایرهایی نازک هستند که اصطکاک کمتری با زمین ایجاد می‌کنند تا سرعت دوچرخه در حین حرکت بیشتر شود. دوچرخه‌های شهری معمولاً به کمک‌فنر و دنده نیازی ندارند اما در برخی موارد این دوچرخه‌ها دارای تعدادی دنده است تا حرکت در محیط‌هایی که شیب بیشتری دارند را راحت‌تر سازد. در ساخت بسیاری از دوچرخه‌های شهری از آلومینیوم استفاده می‌شود و همچنین داشتن دنده در دوچرخه‌های شهری یک مزیت رقابتی ایجاد می کند.

حتما بخوانید:  تفاوت دوچرخه زنانه و مردانه

کراس چرخ با دقت بسیار و مطابق با استاندارد های جهانی دوچرخه های شهری را در داخل کشور تولید و عرضه می کند می توانید آن ها را در لینک دوچرخه های شهری ببینید.

در حال حاضر این دوچرخه ها در digikala به صورت آنلاین به فروش می رسند. همچنن می توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران و کارشناسان کراس چرخ تماس بگیرید.