دوچرخه های هیبریدی کراس

به دوچرخه‌ هایی که مابین دوچرخه کوهستان و شهری هستند، دوچرخه‌های هیبریدی می‌ گویند. این دسته از دوچرخه‌ ها معمولا دارای لاستیک‌هایی پهن‌تر از دوچرخه‌های شهری و نازک‌تر از دوچرخه‌های کوهستان هستند. دوچرخه‌های هیبریدی سیستم دنده‌ای دارند که حرکت در محیط‌هایی که شیب بیشتری دارند را راحت‌تر می‌سازند.

البته این نکته شایان توجه است که دوچرخه‌های هیبریدی تعداد دنده‌ های کمتری به نسبت دوچرخه‌ های کوهستان دارند. دوچرخه‌های هیبریدی همچنین در طراحی بدنه بیشتر پیرو دوچرخه‌ های شهری هستند که به دوچرخه‌ سوار این امکان را می‌دهند تا کمتر رکاب زده و در عین حال سرعت بیشتری داشته باشد.

تنوع بسیاری در مدل های دوچرخه برای مصارف گوناگون وجود دارد از قبیل دوچرخه های جاده، دوچرخه کوهستان،دوچرخه سایکلو کراس،دوچرخه کودک، دوچرخه هیبرید  و …  . حال با توجه به توضیحاتی که در مورد دوچرخه هیبرید داده شد اگر مصرف شما به گونه ای است که مدل دوچرخه برایتان مناسب است، می توانید از دوچرخه های هیبریدی کراس  که در حال حاضر بصورت آنلاین در سایت digikala به فروش می رسد،دیدن نمایید.همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران و کارشناسان کراس چرخ تماس بگیرید.

حتما بخوانید:  دوچرخه سواری دانهیل چیست؟