دوچرخه های کوهستان کراس

دوچرخه سواری کوهستان یکی از ورزش های هیجان انگیز برای ماجراجویان است.اگر شما هم می خواهید از آلودگی هوا به سهم خودتان کم کنید چه بهتر است که از دوچرخه‌ ای استفاده کنید که در عین استفاده در شهر بتوانیم از آن در محیط‌ های کوهستانی نیز استفاده کنید.

دوچرخه‌های کوهستان به خاطر شرایط خاصی که در آن مورد استفاده قرار می‌گیرند، دارای بدنه‌هایی مقاوم و در عین حال سبک هستند. تایرهایی که در دوچرخه‌های کوهستان استفاده می‌شوند، معمولا دارای آج‌های بیشتری به نسبت سایر دوچرخه‌ها است تا کمتر دچار فرسودگی شوند، همچنین این نوع دوچرخه‌ها باید کمک‌ فنرهایی مقاوم‌تر و با‌کیفیت داشته باشند تا در زمان حرکت در محیط‌ هایی با شیب تند، از انعطاف‌پذیری بیشتری برخوردار باشند.دوچرخه‌های کوهستان معمولا دارای ۸ تا ۱۰ طبق خودرو هستند و معمولا به خاطر حرکت در شیب‌های مختلف از تعداد دنده‌های بیشتری به نسبت سایر دوچرخه‌ها برخوردارند.

دوچرخه‌های کوهستان همچنین باید دارای فرمانی صاف با مقدار کمی انحنا باشند تا ورزشکاران در سرعت بتوانند به خوبی دوچرخه خود را کنترل کنند. برای انتخاب درست میان انواع دوچرخه های کوهستان باید به ترمز ها، لاستیک ها و مواردی دیگر توجه کنید.دوچرخه های کوهستان کراس با توجه به تمامی این استاندارد ها در داخل شور تولید و عرضه می شوند که می توانید آن ها را قسمت محصولات کراس چرخ مشاهده نمایید.

حتما بخوانید:  لاستیک دوچرخه هیبریدی

در حال حاضر این دوچرخه های کوهستان در سایت digikala بصورت آنلاین عرضه می شوند. همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران و کارشناسان کراس چرخ تماس حاصل آورید.