دوچرخه CROSSWAY URBAN XT_E

بسیاری از دوچرخه سواران به دنبال یک دوچرخه ساده و ورزشی برای رفت و آمد در سفرهای شهری خود هستند. دوچرخه ای با این مشخصات توسط مریدا تولید شده است.

هر دوچرخه سواری خود را به عنوان یک ورزشکار می داند. باید بگویم که این تفکر بر اساس واقعیت است. زیرا اکثر کسانی که دوچرخه سواری می کنند به دوچرخه به عنوان یک ورزش نگاه می کنند. به هر حال بعد از چند گردش دوچرخه سواران در روزهای بارانی برای خرید گلگیر و باتری برای چراغ ها به مغازه ها می آیند.

حال چرا تمام این تجهیزات از ابتدا با هم ترکیب نشده اند؟

تیم مریدا یک بازیکن جهانی در تمام نژادها و جاده ها و راه هاست که موفق به کسب بسیاری از این جایگاه ها شده است. و افراد بسیاری به عنوان قهرمان با دوچرخه مریدا بر روی سکوها رفته اند.

پس تعجبی نیست وقتی داش و تجربه مهندسان مریدا در دوچرخه CROSSWAY URBAN XT_E ترکیب شده است.یک همراه همیشگی زیبا و سبک در رنگ سیاه و سفید براق به راحتی در خیابان ها پارک می شود بدون هیچ گونه خود نمایی برای دزدیدن آن.

حتما بخوانید:  دوچرخه Merida Cyclo Cross 300

برای دوچرخه سواران باهوش تر این دوچرخه چیزی بیش از رنگ و زیبایی ظاهری است. و آن ویژگی هایی است که این دوچرخه دارد. در اولین تستی ک انجام دادیم ، این دوچرخه را به XT مجهز کردیم که به شکل بسیار دقیق انجام شده است. در سراشیبی های شدید کمی از قدرت چرخ دنده ها کم می شود.

ترمز این دوچرخه از سطح متوسط انتخاب شده است.با این حال این ترمز ، در عین سادگی قدرتمند و کارآمد است و عملکرد خوبی را دارد. و در شرایط سخت می تواندی با دو انگشت ،سرعت خود را کنترل کنید.

گل گیر سبک مریدا که بر روی دوچرخه نصب شده است و ساختاری قوی دارد، با این حال می توانید آن را بردارید. به هر حال در روز های بارانی زمستان و پاییز ، نگه داشتن آنها به نفع شماست.

به هر حال هیجان بیشتر این دوچرخه مربوط به فریم آن است. یک فریم بسیار قوی که هرگونه لرزش پدال را می گیرد و از طریق محور به ثبات بیشتر شما کمک می کند.

حتما بخوانید:  دوچرخه بچه گانه MERIDA MATTS J12

 دوشاخ قوی جلو ،سبکی جلو را کنترل می کند. ساقه کمی کوتاه است و کمی زاویه تندی دارد.که این ویژگی هم به همراه بودن این دوچرخه در شرایط مختلف کمک می کند.