دوچرخه MERIDA BIG SEVEN 300

دوچرخه  MERIDA Big Seven 300 اولین دوچرخه ای بود که به سطح چرخ ۶۵۰B رسید و اکثر دوچرخه سواران را تحت تاثیر قرار داده است. ما در اینجا درباره ی خوبی و بدی های همیشگی بین ۲۶ , ۲۷/۵ , ۲۹er صحبت نمی کنیم ، چون ۶۵۰B یک احساس سبکی و تجربه بهتری را در اختیارتان قرار می دهد.

این دوچرخه با قیمت مناسب و ویژگی های خاص خود شما را شگفت زده می کند. مخصوصا اگر با آن به آفرود بروید‌، اعتماد بنفس و امنیت دوچرخه ، شما را متعجب خواهد کرد. دوچرخه سوارانی که ۲۹er  را برای سرعت و شتاب قدرتمند نمی دانند این نوع دوچرخه را پیشنهاد می کنند.

پایین آمدن از مسیر های سرازیری بسیار سریع ، قابل کنترل و مطمئن است. با چرخ های ۶۵۰B بالا رفتن از مسیرهای سربالایی ، بدون احساس سنگینی برای دوچرخه سوار است تا جایی که ممکن است سواران ۲۹er  دوچرخه خود را با ۶۵۰B تعویض کنند.

حتما بخوانید:  دوچرخه شهری زنانه MERIDA CROSSWAY URBAN 500

ترکیب چرخ دنده Acera 9 و Shimano SLX سرعت را بی وقفه از طریق چرخ دنده ها منتقل می کند اما این انتقال به شکل استاندارد است. ترمز هییدرولیک این دوچرخه با این که قدرتمند نیست ،اما قابلیت کنترل بالای آن شما را شگفت زده می کند.

لاستیک های مریدا طیف وسیعی دارد اما در این مدل از آج های فاصله دار استفاده شده است تا در جاده سریع تر باشد. به طور کلی دوچرخه  MERIDA Big Seven 300 یک دوچرخه ۲۷/۵ اینچی است و مناسب هر یک از دوچرخه سوارانی است که وارد این رشته دوچرخه سواری شده اند.. از دیگر جزئیات و مشخصات این دوچرخه عبارت است از:
سایز فریم :  ۱۳٫۵″۱۵″۱۷″۱۸٫۵″۲۰″۲۱٫۵″۲۳″
فریم  BIG.SEVEN TFS
دوشاخ  SR 27 XCR air LOR 100
شانژمان جلو  Shimano Deore triple
شانژمان عقب  Shimano Deore Shadow
اهرم ترمز  attached
ترمز  Shimano M315 180 cen / Shimano M315 160 cen
هاب  Shimano Centerlock
رینگ MERIDA Big 7 comp CC
تایر Maxxis Ikon 27.5 2.2 fold
پره Black stainless
هدست  BC OV Neck
زین  MERIDA Sport
پدال  XC pro alloy
وزن  ۱۳٫۱۶ kg

حتما بخوانید:  نسخه های به روز شده دوچرخه های BIG.NINE , BIG.SEVEN , XC و TRAIL