دوچرخه Merida Big_Nine Team

دوچرخه Merida Big_Nine Team ، یک دوچرخه ۲۹er هاردتیل کوهستان است که برای  نمایش و دوچرخه سواران حرفه ای هنگام شرکت در مسابقات و برنامه های حرفه ای طراحی و ساخته شده است.

Big_Nine TEAM یک دوچرخه بسیار عالی برای کسانی است که به دوچرخه سواری در مسیرهای روان و با سرعت علاقه دارند. با چرخ های ۲۹er این اجازه به شما داده می شود تا با کمترین افت سرعت و کیفیت سواری به راحتی از موانع عبور کنید و مسیرهای مختلف را پشت سر بگذارید.

این چرخ ها قادر است بدون کمترین ضربه  با زاویه ای کمتر از چرخ های کوچکتر از موانع عبور کند و لرزش را به خود جلب کند به این معنی که با کمترین مقاومت و کشش از موانع گذشته و به راحتی در مسیر خود ادامه می دهد. همچنین می توانیم بگوییم که این دوچرخه یک گزینه مناسب برای سفر ها است. چرخ های بزرگ این دوچرخه مانند دوچرخه جاده عمل می کندبه این معنی که این چرخ یک محرک سریع در جاده و زمین مسطح است. این دوچرخه با وضعیت صندلی صاف و راحت که مورد علاقه برخی از دوچرخه سواران است ، یک سواری دلپذیر را برایتان به همراه خواهد داشت.

حتما بخوانید:  MERIDA BIG.TRIAL 600

این دوچرخه برای رفت و آمد های روزانه نیز بسیار با دوام است و می تواند برایتان مفید و راحت باشد.

این دوچرخه با فریم کربنی ساخته شده است و فوق العاده سبک است و ویژگی های آن با دوام و امنیت بالا بسیار جلب توجه می کند. از دیگر ویژگی های این دوچرخه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
سایز فریم  ۱۵″۱۷″۱۹″۲۱″۲۳″
فریم  BIG.NINE CF3
دوشاخ  Rock Shox SID XX-29 SA 15mm 100 Xlock taper
شانژمان عقب  Sram XX1 11s
اهرم تعویض دنده  Sram X01 trigger
ترمز  Guide Ultimate 180 disc / Guide Ultimate 160 disc
چرخ دنده  Sram XX1 32T (BB30)
زنجیر  Sram PCX1
رینگ  Fulcrum Red Power HP 29
تایر  Maxxis Ikon 29 2.2 3C
دسته فرمان  PRC Team OS -17
فرمان  PRC Team Flatbar 700
هدست  FSA No.55 E
میله زین  PRC Double carbon superlite 27.2 SB0
زین  Prologo Nago Evo X10 TiroX
وزن  ۸٫۶۱ kg