دوچرخه Merida eONE-SIXTY 900 یک دوچرخه ساده وکاربردی

هیچ تردیدی وجود ندارد که دوچرخه Merida eONE-SIXTY 900 در هر فراز و نشیب کوهستانی شما را همراهی می کند. بررسی های ما نشان می دهد که  هندسه فریم ، اجزا و چرخ دنده های این دوچرخه توانایی شما را برای رفتن به هر جایی افزایش می دهد.

این دوچرخه از سری دوچرخه های چند کاره است که برای همه جا می تواند به کار آید. کمک فنر  جلو ۱۶۰ میلیمتری و Fox  در عقب و براکت پایین نقش مهمی را در پویایی این دوچرخه دارند.

مطالعه بیشتر : خرید دوچرخه مناسب 

اجزاء

این دوچرخه یک مجموعه ای از اجزا، و قطعات شیمانو است. ترمز های SAINT در این دوچرخه بنابر دلیلی است.خودرو محرک سنگین دوچرخه می تواد منجر به سوختن توپی شود. در حالات دیگر این ترمز گزینه ای برای دوچرخه ها نیست ،اما این نوع دوچرخه های برقی کوهستانی یک ضرورت است.

طب قامه Saint نیز بسیار سفت و سخت است اما XT Di2 در نوع خود بسیار جالب توجه است.اهرم دنده بسیار دقیق است و مدتی زمانی برای تغییر دنده طول می کشد. تغییر از حالت برقی به دستی نیز به راحتی انجام می شود . کار ساده ای است.

حتما بخوانید:   چه تفاوتی بین دوچرخه ی کوهستانی و دانهیل وجود دارد؟

فرمان و دسته و رینگ دوچرخه از بهترین قطعات و به شکل محکم متصل  شده اند.تایر های این دوچرخه از MAXXIS 2/6 است. که در مسیرهای متفاوت شما را شگفت زده خواهد کرد.

مطالعه بیشتر : اجزای دوچرخه برقی

موتور

شکی نیست که سیستم شیمانو به خوبی برای دنیای امروز ترجمه شده است. این موتور سازگار با محیط زیست که برای بخش های هموار و صاف استفاده می شود. برای صعود شما نیاز به کشیدن خود به سمت بالا برای پشت سر گذاشتن بخش های فنی دارید.هنگم تعویض دنده در سرازیری نیازی به نیروی اضافی پا نیست اما در بالا رفتن ،مانند دوچرخه های عادی باید از نیروی پاکمک بگیرید.

به طور کلی موتور Steps E8000 یک موتور استثنایی است. این موتور همراه با سایر عوامل موثر  دارای کشش بسیار وسیعی است. از کامل ترین انواع موتور های موجود در بازار است که سروصدای آن مانند دیگر مدل های مشابه بسیار کم است.

حتما بخوانید:   کریس فروم پیراهن طلایی را از دست داد

طبق آنچه که در برخی سیستم ها پیدا کردیم این است که  چرخ دنده جلو مسدود می شود چیزی که در مدل T34  شیمانو هرگز اتفاق نخواهد افتاد. این دوچرخه در شرایط مرطوب عملکرد بسیا بالایی دارد.

صفحه نمایش برروی فرمان به راحتی قابل دید است و کار با آن بسیار آسان است. هنگام بالا رفتن به راحتی و بدون مشکلی دنده را بالا و یا پایین تغییر دهید بدون اینکه وضعیت بدن شما تغییری کنید.

درباره کمک فنر چیز زیادی وجود ندارد . این کمک فنر برای یک دوچرخه برقی به خوبی آن را پشتیبانی می کند و از  ارتعاشات و موانع را به راحتی و بدون اذیت شدن سوار عبور می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *