دوچرخه MERIDA SCULTURA 6000 DISC

ساخت مدل دیسکی ترمز rime کار آسانی نیست که بخواهد به اندازه تغییر دنده آسان باشد. چون ترمز ها باید بدون اذیت شدن سوار با هندسه فریم و دوشاخ درگیر شود.

به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دوچرخه در دنیا ،مریدا کار نصفه نیمه انجام نمی دهد. اما منطق اقتصادی می گوید که کیفیت بالا باید با قیمت مناسب ارائه شود. در مدل SCULTURA 6000 DISC سومین نسخه از این مدل است که برای تیم طراحی شده است که از نظر هندسی قابل رقابت است و میله تیوب بالایی آن کوتاه تر و ۵۶ سانتی متری در ۲۰ میلیمتر قطر است.

اولین چیزی که شما را تحت تاثیر قرار می دهد هدتیوب ۱۹۰ میلیمتری آن است .فرمان حدود ۲۵ میلیمتر بلند تر است اما جزئیات آن شما را تحت تاثیر قرار می دهد. شاید فرمان بلند تر به نظر برسد اما لوله زین و میله پایینی در یک سطح طراحی شده اند.

حتما بخوانید:   Scultura Disc 5000؛ برنده جایزه دوچرخه برتر سال ۲۰۱۷

این دوچرخه با وزن ۸/۴۶ کیلوگرمی ، دوچرخه سبکی محسوب نمی شود اما بر روی زین احساس عادل ، راحتی و چابکی می کنید و عملکرد آن شما را مبهوت خواهد کرد.

سیستم چرخ های دوچرخه فوق العاده است.چرخ ها محکم و با شتاب بالا است.در این چرخ ها از رینگ ۲۳ میلیمتری و لاستیک های ۲۸ میلیمتری استفاده شده است.

مریدا اولین کمپانی است که از سیستم طراحی RAT  سیستم محور استفاده کرده است. گرچه این تکنولوژی به سرعت مورد استفاده قرار گرفته است اما طول می کشد تا همه را شگفت زده کند.

برای جدا کردن چرخ ها تنها از یک اهرم استفاده می شود و نیازی به هیچ وسیله ای نیست.این اتصال بین چرخ و فریم قابل تشخیص است. سواری با این دوچرخه حتی در سخت ترین آسفالت ها نیز دلپذیر است. با توجه به ارتفاع بلندی که دوچرخه دارد باز هم بسیار پرشتاب وسریع است و از سربالایی ها به خوبی بالا می رود. و این ویژگی ها را مدیون فریم و ست چرخ ها هستیم.