دوچرخه MERIDA SCULTURA DISC 400 برنده تست ‘De Telegraaf’

روزنامه هلندی ‘De Telegraaf در آخرین شماره خود تستی را در باره دوچرخه های جاده انجام داد که در این تست دوچرخه MERIDA SCULTURA DISC 400 توانست با اکتساب  ۵ستاره جایزه این تست را به خود اختصاص دهد.

از نگاه این روزنامه این دوچرخه در سربالایی و پیچ ها انرژی انتقالی به پدال ها را به شکل موثری انتقال می دهد. دوچرخه سوار این دوچرخه حسی بین تعادل و کارایی بالا را هنگام رکاب زدن تجربه خواهد کرد.

با دوچرخه MERIDA SCULTURA DISC 400 شما یک دوچرخه جاده حرفه ای با فریم آلومینیومی پیشرفته، یک سابقه طولانی در مسابقات و ترمز دیسکی روبرو هستید. این دوچرخه دارای فریم آلومینیومی سبک یک دوچرخه بسیار قدرتمند نسبت به وزن آن است.

میله زین SEAT STAY‌ این دوچرخه با ضخامت ۱۰ میلیمتری، به راحتی ارتعاشات و لرزش ها را جذب می کند. دوشاخ کربنی جلو دوچرخه درکاهش وزن دوچرخه بسیار موثر است.

در این دوچرخه شما سطح عملکرد بالایی را از خودرو پیشرانه Shimano 105 این دوچرخه‌،خواهید دید. ترمز قدرتمند شیمانو این دوچرخه ،با تغییرات چرخ دنده ها سازگار است. این ترمز هیدرولیکی، در تمام شرایط آب و هوایی سازگاری بالایی دارد و در هر شرایطی سریع و قدرتمند عکس العمل نشان می دهد که این ویژگی باعث شده که برای مسابقات بسیار مناسب باشد.

حتما بخوانید:   دوچرخه Merida Big Seven XT Edition

از ویژگی های کلیدی این دوچرخه می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. فریم سبک آلومینیومی، مناسب و آماده برای مسابقات
  2. دوشاخ کامپوزیت با جذب بالای ارتعاشات
  3. ترمز دیسکی پیشرفته با بالاترین عملکرد در تمام شرایط
  4. خودرو پیشرانه Shimano 105 برای عملکرد بالا
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *