دوچرخه MERIDA Wrap Tri 3000

دوچرخه MERIDA Wrap Tri 3000 یک دوچرخه فیبر کربن تایم تریال است که بر اساس نیاز های مسابقات سه گانه طراحی شده است. فریم فیبر کربن این دوچرخه با استفاده از تکنولوژی نانو ذرات کربن استفاده شده است تا قدرت دوچرخه را ۴۰ درصد افزایش دهد و در برابر لرزش ها و ارتعاشات مقاومت بیشتری داشته باشد.

دوچرخه های سه گانه دارای عناصر طراحی متفاوت تری هستند؛سیستم درازتر و قابل تنظیم برای Modular head که در بالا بردن فرمان، برای راحتی بیشتر در مسیرهای طولانی کمک می کند.  Modular head کمک می کند تا طول میله بالایی دوچرخه افزایش یابد ودوچرخه سوار می تواند موقعیت مطلوب تری در سواری خود با توجه به نیاز های فردی پیدا کند.

طراحی خاص میله زین آن را قادر می سازد تا در زوایای مختلف و در رابطه با دامنه زین ، موقعیت بهتری را بوجود بیاورد. این کار قدرت پدال زدن را برای دوچرخه سوار بالا می برد.

حتما بخوانید:  بررسی دوچرخه 900 MERIDA Big.Trial

دوچرخه MERIDA Wrap Tri 3000 با دنده ی  Shimano 105 Ultegra 11‌مجهز شده است. به این معنی است که تغییرات با آرامی صورت گیرد.شما یک آهنگ منسجم تری را هنگام دوچرخه سواری دارید.کابل های دوچرخه از طریق سیم کشی داخلی انجام شده بر زیبایی و دوام آن افزوده است.

سایر مشخصات این دوچرخه به شرح زیر است:

سایز فریم  ۵۱cm54cm57cm
فریم  WARP TRI CF2
دوشاخ  Warp Tri-direct-E
شانژمان جلو  Shimano 105 D
شانژمان عقب  Shimano Ultegra SS
اهرم ترمز  Profile 3oneA
ترمز  Merida Direct F / Merida Direct R
زنجیر  FSA F11S
هاب  Formula Road Bearing
رینگ  Merida super AERO 38 pair
تایر  Continental Grand Sport Race 23 fold
دسته فرمان  MERIDA Comp OS -6
فرمان  Profile Ozero TT base -T2+ aero clip
هدست  attached
میله زین  Warp Aero carbon
زین  Selle Italia SL T1