زیبایی،سرعت، راحتی با دوچرخه های مریدا 2016

فصل دوچرخه سواری 2016 هم از راه رسید و وقت آن است که فرمان دوچرخه خود را بگیرید و پدال بزنید و محصولات جدید مریدا را کشف کنید.مریدا نه تنها محصولات خود را با SCULTURA که در حال حاضر سبک ترین دوچرخه کربنی در دوچرخه سواری جاده است،ارائه داده ،بلکه چند محصول برجسته در دوچرخه کوهستان،سایکلو کراس و دوچرخه زنانه نیز روانه بازار کرده است.

دوچرخه های کوهستان

ارتقاء سیستم کمک فنر در دوچرخه های کوهستان مریدا  در مدل NINTY-SIX که در هر دو مدل 29er و “27/5 به همراه فریم کربنی جدید ارائه شده است و دوچرخه های فوق العاده اسپرت سایکلو کراس کربنی نیز جاه طلبی شما را در گروه CX به بالاترین حد می رساند.

در سال 2016 محصولات دوچرخه های برقی با سیستم شیمانو روانه بازار شده است. دوچرخه های جاده SPRESSSO و کوهستان BIG-SEVEN گروه وسیعی از محصولات با موتور و باتری های تخصصی شیمانو نیز ساخته شده است.

حتما بخوانید:   افتخارآفرینی هایMerida eONE_SIXTY 900E

دوچرخه جاده مریدا

دوچرخه SCULTURA محدودیت ها را از لحاظ تکنیکی کنار زده است و تعریف جدیدی را از دوچرخه های جاده کربنی ارائه داده است.  SCULTURA تنها با داشتن وزنی حدود 690 گرم و سطح بالای “CFS”  فریم کربنی این دوچرخه جادویی را در وزنی زیر یک کیلوگرم قرار داده است.

راحتی و آیرودینامیک بودن دوچرخه هم در یک سطح کاملا جدید و متفاوت قرار داده است ؛ و جای گذاری جدید ترمزها این دوچرخه را به امن ترین حد رسانده است. دوچرخه های SCULTURA از سال 2006 همواره در حال تغییر و ارتقا بوده است و نیاز های یک دوچرخه مدرن جاده را از مجموعه مریدا بوده است به خوبی برآورده کرده است. زیبایی و شکوهمندی و طراحی متفاوت فریم و زین راحت دوچرخه امکان شتاب بالا و دقت و تمرکز بر روی فرمان دوچرخه را راحت تر می کند و اجازه  هر کاری را به دوچرخه سوار می دهد.

حتما بخوانید:   تست تونل باد دوچرخه های Merida

“سرعت” به تنهایی مهم ترین مسئله در طراحی SCULTURA بوده است. تا سال 2015 تمرکز کمتری بر حالت آیرودینامیک دوچرخه بوده اما برای مدل جدید SCULTURA پیگیری، طراحی و اجرا شد. علاوه بر بهینه سازی شکل لوله ،جزئیات دیگری نیز در آن دیده می شود تا برای عملکرد بهتر آیرودینامیکی دوچرخه اطمینان حاصل شود.

چرخ های 23 میلی متری تا سال 2015 به طور عمده در مسابقات استفاده می شد، اما با چرخ های 25 میلیمتری مریدا “سرعت و راحتی” معنای دیگری می گیرد.

در واقع طراحی  در تمام جزئیات SCULTURA با هدف سرعت،سبکی و راحتی رعایت شده است و 2016 SCULTURA را بسیار متفاوت تر از سایر دوچرخه ها کرده است.

برای اطلاعات بیشتر از سایر مدل های 2016 مریدا با کارشناسان کراس چرخ تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *