زیبایی،سرعت، راحتی با دوچرخه های مریدا ۲۰۱۶

  • خبر
  • ۲۶ام دی, ۱۳۹۴

فصل دوچرخه سواری ۲۰۱۶ هم از راه رسید و وقت آن است که فرمان دوچرخه خود را بگیرید و پدال بزنید و محصولات جدید مریدا را کشف کنید.مریدا نه تنها محصولات خود را با SCULTURA که در حال حاضر سبک ترین دوچرخه کربنی در دوچرخه سواری جاده است،ارائه داده ،بلکه چند محصول برجسته در دوچرخه کوهستان،سایکلو کراس و دوچرخه زنانه نیز روانه بازار کرده است.

دوچرخه های کوهستان مریدا با ارتقا سیستم کمک فنر در مدل NINTY-SIX که در هر دو مدل ۲۹er و “۲۷/۵ به همراه فریم کربنی جدید ارائه شده است و دوچرخه های فوق العاده اسپرت سایکلو کراس کربنی نیز جاه طلبی شما را در گروه CX به بالاترین حد می رساند. در سال ۲۰۱۶ محصولات دوچرخه های برقی با سیستم شیمانو روانه بازار شده است. دوچرخه های جاده SPRESSSO و کوهستان BIG-SEVEN گروه وسیعی از محصولات با موتور و باتری های تخصصی شیمانو نیز ساخته شده است.

حتما بخوانید:  اولین مسابقه تور دوفرانس در 110 سال پیش

دوچرخه SCULTURA محدودیت ها را از لحاظ تکنیکی کنار زده است و تعریف جدیدی را از دوچرخه های جاده کربنی ارائه داده است.  SCULTURA تنها با داشتن وزنی حدود ۶۹۰ گرم و سطح بالای “CFS”  فریم کربنی این دوچرخه جادویی را در وزنی زیر یک کیلوگرم قرار داده است.

راحتی و آیرودینامیک بودن دوچرخه هم در یک سطح کاملا جدید و متفاوت قرار داده است ؛ و جای گذاری جدید ترمزها این دوچرخه را به امن ترین حد رسانده است. دوچرخه های SCULTURA از سال ۲۰۰۶ همواره در حال تغییر و ارتقا بوده است و نیاز های یک دوچرخه مدرن جاده را از مجموعه مریدا بوده است به خوبی برآورده کرده است. زیبایی و شکوهمندی و طراحی متفاوت فریم و زین راحت دوچرخه امکان شتاب بالا و دقت و تمرکز بر روی فرمان دوچرخه را راحت تر می کند و اجازه  هر کاری را به دوچرخه سوار می دهد.

“سرعت” به تنهایی مهم ترین مسئله در طراحی SCULTURA بوده است. تا سال ۲۰۱۵ تمرکز کمتری بر حالت آیرودینامیک دوچرخه بوده اما برای مدل جدید SCULTURA پیگیری، طراحی و اجرا شد. علاوه بر بهینه سازی شکل لوله ،جزئیات دیگری نیز در آن دیده می شود تا برای عملکرد بهتر آیرودینامیکی دوچرخه اطمینان حاصل شود.

حتما بخوانید:  قانون شکنی در محدوده طرح ترافیک زوج و فرد

چرخ های ۲۳ میلی متری تا سال ۲۰۱۵ به طور عمده در مسابقات استفاده می شد، اما با چرخ های ۲۵ میلیمتری مریدا “سرعت و راحتی” معنای دیگری می گیرد.

در واقع طراحی  در تمام جزئیات SCULTURA با هدف سرعت،سبکی و راحتی رعایت شده است و ۲۰۱۶ SCULTURA را بسیار متفاوت تر از سایر دوچرخه ها کرده است.

برای اطلاعات بیشتر از سایر مدل های ۲۰۱۶ مریدا با کارشناسان کراس چرخ تماس بگیرید.