زینب ساسانیان قهرمان دوچرخه سواری استقامتی در گذشت

زینب ساسانیان،  دوچرخه سواری را به صورت حرفه ای از سال ۹۱ شروع کرد. او در چند سال اخیر همواره در اردوی تیم ملی استقامت بانوان حضور داشت و  چندین دوره قهرمان کشور در رشته استقامت جاده و تایم تریل انفرادی را اذان خود کرده بود.
 زینب ساسانیان یکی از دختران جوان ورزشکار و با اخلاق کشور و استان بود.
 زینب ساسانیان ورزشکار اردبیلی و عضو تیم ملی دوچرخه سواری کشور که هنوز در اوج جوانی بود، در سن 19 سالگی بامداد امروز بر اثر سانحه تصادف جان خود را از دست داد.
بعد از درگذشت زینب ساسانیان، قهرمان دوچرخه سواری استقامتی تیم ملی ایران، برخی از دوستان و دوستدارانش در شبکه‌های اجتماعی با انتشار تصاویری از این قهرمان ۱۹ ساله یاد او را گرامی داشتند و به مرگ او واکنش نشان دادند.

خانم ساسانیان روز گذشته (۲ مرداد ۱۳۹۶)، در یک حادثه رانندگی در یکی از خیابان های اردبیل جان خود را از دست داد. او به همراه چند تن از آشنایان خود در داخل خودرویی بود که با برخورد به درخت در حاشیه خیابان به همراه راننده در دم جان باخت. سایر سرنشینان این خودرو با مصدومیت‌های شدید روبرو شدند. این قهرمان دوچرخه سواری، دارنده مدال نقره و برنز دوچرخه سواری ایران بود و در مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۷ تیم ملی را همراهی می کرد.

حتما بخوانید:   دوچرخه سواری در مسابقات (۲)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *