سیزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری

شمارش معکوس برای افتتاحیه سیزدهمین نمیشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری ،در حالی آغاز شده است که شرکت پویا چرخ تولید کننده دوچرخه های شهری و برقی با برند کراس در دوره های پیشین به خوبی توانست نظر کارشناسان و متخصصین داخلی و خارجی را به خود جلب کند.

سیزدهمین دوره نمایشگاه بین الملی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری

با مشارکت شرکت های داخلی و خارجی از کشورهایی نظیر آلمان ، ایتالیا،ژاپن ،هلند، چین، سوئد و فرانسه، در محل دائمی نمایشگاه های تهران از تاریخ 1394/8/8 آغاز به کار خواهد کرد و تا تاریخ 1394/8/11 ادامه خواهد داشت .
باعث افتخار ماست که به عنوان تنها تولید کننده دوچرخه های استاندارد ، در این دوره از نمایشگاه نیز در کنار شما عزیزان هستیم. با پیشرفت جوامع و رسوخ مدرنیته در جزء جزء زندگی مردم و ارائه تعاریف جدید از حمل و نقل و به وجود آمدن سبک جدید زندگی همراه با نیازهای متفاوت ؛ به ارائه خدمات قابل عرضه در این زمینه جایگاه ویژه ای بخشیده است.
در این شرایط طراحی زیرساخت های اساسی،مقررات نوین،به کارگیری فناوری های مدرن در سیستم حمل و نقل عمومی،مدیریت ترافیک و نهایتا تامین نیازهای شهروندان امروزی، باید در راس فعالیت ها و اهداف شرکت ها و سازمانهای خصوصی و دولتی ذیربط قرار بگیرد.

حتما بخوانید:   زین و قفل در یک دوچرخه

اهداف شرکت پویا چرخ از شرکت درنمایشگاه بین الملی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری

به دنبال اهداف کلی این نمایشگاه ؛ همچون معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های شرکت ها، نهادها وسازمان های داخلی در زمینه حمل و نقل عمومی ، انتقال دانش فنی و فناوری روز و کارآمد و توسعه صادرات غیر نفتی ،آشنایی با الگوهای موفق جهانی در عرصه حمل ونقل،کالا و مسافر، نیازمندی های شهری و توسعه راه ها و ایجاد زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی در بخش مربوط به زیر بناهای حمل و نقل و ماشین آلات و تجهیزات مربوطه و توجه به رکن اصلی و اساسی این نمایشگاه که همواره ، بحث محیط زیست بوده است؛ شرکت پویا چرخ اهداف زیر را برای شرکت در این دوره از نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی دنبال می کند:

  1. ارتقا کیفی خدمات به شهروندان
  2. رعایت استانداردهای جهانی حمل و نقل شهری
  3. رفع مسائل مربوط به ترافیک شهری
  4. افزایش سطح آگاهی و کیفیت زندگی شهروندان
  5. ارائه راه کارهای آسان ، ارزان و سریع برای حل مسائل مربوط به ترافیک کلان شهرها
حتما بخوانید:   بهترین دلیل برای داشتن ترمز دیسکی بر روی دوچرخه جاده

از این رو شرکت پویا چرخ تولید کننده دوچرخه های شهری و برقی با برند کراس چرخ ، به عنوان اولین تولید کننده دوچرخه استاندارد در ایران، همواره رسیدن جامعه سالم و ارتقا بهبود کیفیت زندگی شهروندان را از اهداف اولیه خود قرار داده است. و در طول سالها خدمت صادقانه به مشتریان خود، به دنبال ارائه و معرفی محصولاتی است که بتواند در کاهش ترافیک شهری، از بین بردن آلودگی هوا و حمایت از محیط زیست سالم و حفظ و نگهداری آن برای نسل های آتی ، نقش عمده ای داشته باشد.
امروزه استفاده از دوچرخه برای رفت و آمد های شهری و رسیدن به محل کار در بین جوانان و نیز طرفداران محیط زیست، تبدیل به یک تفکر مدرن و رایج و متفاوت شده است. اما این تفکر نیاز به گسترش بیشتری در میان سایر اقشار جامعه نیز دارد. که این امر مهم جز با همکاری تنگاتنگ و پیوسcrosscycle mapته شرکت های خصوصی چون پویا چرخ و سازمان های دولتی و شهرداری و سایر ارگان های ذیربط میسر نخواهد شد .

حتما بخوانید:   هر دوچرخه شهری، یک شهروند مدرن

محل برگزاری: نمایشگاه های بین المللی تهران ، سالن شماره هفت، غرفه 103

زمان برگزاری : از تاریخ 1394/8/8 لغایت 1394/8/11 ، از ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *