شادی بیشتر با دوچرخه سواری

هرچه بیشتر در هنگام انجام  کاری پر انرژی و شاد باشید،علاقه بیشتری هم به انجام آن کار خواهید داشت.اگر در خانه شاد نباشید،خانه برایتان محلی نا آشنا می شود.اگر سرکار شاد نباشید کارتان را به درستی انجام نخواهید داد.شادی یکی از مهمترین جنبه های زندگیتان است و کار های روزمره ی شما را به کارهایی تبدیل می کند که دوست دارید.

تفریح دوچرخه سواری

یک چیزی که هر کسی که سوار بر دوچرخه است به شما خواهد گفت این است که دوچرخه سواری شادی آور و مفرح است.دوچرخه سواری روح بی تحرکی را از بدن خارج می کند. شما بر روی زین دوچرخه می نشینید و پاهایتان را به حرکت در می آورید.

البته نه کاملا مانند دویدن یا راه رفتن.دوچرخه سواران وقتی شروع به دوچرخه سواری می کنند، ما هم لذت می بریم . پس شما هم سوار بر دوچرخه شوید و از آن لذت ببرید و بعد از مدتی آنقدر غرق در آن می شوید که می خواهید کلاهتان را به هوا بیندازید(البته خواهشا کلاه ایمنی تان را در نیاورید!) یا پاهایتان را از شدت هیجان به هم بکوبید( که در اینصورت لطفا آرامش خودتان را حفظ کنید پایتان را از روی پدال بر ندارید!)

حتما بخوانید:   دوچرخه سواری در مسابقات (۲)

دوچرخه سواری و خلاقیتcrosscycle fun biking

دوچرخه سواری مثل رانندگی نیست.دوچرخه سواری یک حرکت شادی آور است و بدن و ذهن شما را به سمت و سویی شاد می برد و مغز شما برای دریافت ایده هایی نو باز تر می شود. همچنین به آشنایی با دیگران تشویق می شوید.

وقتی به تنهایی در حال دوچرخه سواری هستید ممکن است در کنار یک دوچرخه سوار دیگر قرار بگیرید و ادامه ی مسیر را با هم بروید و ممکن است با آن دوچرخه سوار آشنا شوید و دفعات بعدی را همراه با او دوچرخه سواری کنید و این گونه است که دوچرخه سواری شادی آور تر می شود.

پس انداز با دوچرخه سواری

با دوچرخه می توانید جهان را به گونه ای متفاوت ببینید به دور از تکنولوژی ها و به آرامی از زیبایی های جهان بگذرید.هم چنین استفاده از دوچرخه می تواند برای شما پول پس انداز کند و در کنار اینکه ورزش می کنید و از نظر جسمی در وضعیتی خوب هستید،حساب بانکی تان هم خالی نمی شود و از این بابت هم آرامش روحی روانی خواهید داشت.پس دوچرخه سواری یک ورزش شادی آور و مفرح است.

حتما بخوانید:   دوچرخه MERIDA JULIET 10-V

راز شاد بودن

crosscycle-hapinessحالا که فهمیدید دوچرخه سواری باعث شادی بیشتر شما می شود، کارشناسان ما در کراس چرخ با شما رازی را در میان می گذارند : همیشه فکر می کردیم کار زیاد باعث موفقیت می شود که نتیجه ی آن شادی است.این طور نیست؟ نه اشتباه است.

تحقیقات نشان داده اند که شاد بودن پیش نیاز موفقیت است و راه دیگری وجود ندارد.دانشمندان همپنین ثابت کرده اند که توانایی های ما وقتی شاد هستیم در بهترین حالت هستند.

تحقیقات نشان داده اند که انسان های شاد و مثبت اندیش درآمد مالی بیشتری دارند و با پشتکار به هدفشان می رسند کمتر بیمار می شوند و آرامش خود را در هر شرایطی حفظ می کنند و حتی بیشتر عمر می کنند.

پس شادی، تجارت مهمی است چون نگرش شما به زندگی همه ریشه در فکر،عمل و تمرکز شما نسبت به زمان و انرژی دارد. در حالیکه ما با جنبه های منفی احاطه شده ایم.اگر می خواهیم شرایط را تغییر دهیم باید تغییر را به وجود بیاوریم و با انتخاب شاد بودن می توانیم این تغییرات را شروع کنیم.

حتما بخوانید:   دوچرخه سواری و بهبود تراکم استخوان

با ما در اینستاگرام همراه شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *