شگفتی های دوچرخه سواری

با دوچرخه سواری نقاط جدیدی از این جهان را مشاهده خواهید کرد

مسافرت کردن با یک دوچرخه کوهستان به نقاط مختلف دنیا، پنجره جدیدی از حوادث را به روی شما باز می کند. شما به حقایقی پی خواهید برد و زیبایی هایی را مشاهده خواهید کرد که از نشستن بر روی صندلی اتوبوس به آن پی نخواهید برد.

چیز جالب در مورد دوچرخه سواری کوهستان این است که شما یک فقط از یک جاده آسفالت زشت گذر نمی کنید و در بین راه به جنگل، زمین کشاورزی و حتی بیابان نیز برخورد می کنید. حتما نیاز نیست از شهر خود دور شوید،‌با دوچرخه سواری حس ماجراجویی شما برانگیخته می شود و زیبایی های شهر خود را بیشتر می شناسید.

آیا تابحال جنگل های شهر خود را مشاهده کرده اید؟ آیا تابحال به آثار باستانی شهر خود سر زده اید؟ و آیا … .

دوچرخه سواری چگونگی زندگی در لحظه را به شما می آموزد

اگر یکبار از خانه خود بیرون بیایید و با دوچرخه خود پدال بزنید، احساس زندگی در لحظه به شما دست می دهد. با وجود همه زیبایی های موجود در مسیر مانند صخره های زیبا،‌جنگل ها و … این دوچرخه سواری است که به شما لذت زندگی می دهد. وقتی کمی فکر کنید می بینید که همه چیز در ذهنتان محو می شود و این دوچرخه سواری است که به عنوان یک خاطره در ذهنتان بیاد مانده است.

حتما بخوانید:   نکات مهم در دوچرخه سواری (اینفوگرافیک)

 اعتماد به نفس و استقلال با دوچرخه سواری

در این جهان راحت طلب، نیاز به یک چیز زیاد احساس می شود و آن تکیه بر توانایی های شخصی خود است. چیز های کوچکی مثل تعمیر خرابی دوچرخه توسط آچار یا … جرقه بروز این حس استقلال را در انسان می زند. انسان های کمی وجود دارند که از درست کردن و تعمیر یک چیز کوچک شاد نشوند. تعمیر دوچرخه نوعی اعتماد به نفس و تکیه بر استعداد های خود است و به عنوان یک تفریح سالم نیز دیده می شود.

با دوچرخه سواری قدرت ذهنی و توانایی هایتان بهبود پیدا می کند

احساس بالا رفتن از یک سربالایی وقتی بروز پیدا می کند که به بالای آن برسید. بنابراین عبور از موانع و معابر سخت در حین دوچرخه سواری کوهستان احساس وصف ناشدنی به شما می دهد. با این کار توانایی های فردی خود را مورد ازمایش قرار می دهید، و اگر به موفقیت دست پیدا نکردید، شکست را نیز تجربه می کنید.

حتما بخوانید:   پنج فایده مهم دوچرخه سواری بر فیزیک بدن

به این قضیه پی خواهید برد که هر موفقیتی نیازمند تلاش است و زیبایی پیروزی را درک می کنید و قدر آن را می دانید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *