قانون شکنی در محدوده طرح ترافیک زوج و فرد

عبور از محدوده طرح ترافیک زوج و فرد تهران و سایر شهرهای بزرگ تبدیل به کابوسی بزرگ برای بسیاری از شهروندان شده است . اینکه چه ساعتی از خواب بیدار شویم تا با وسایل نقلیه عمومی بتوانیم به موقع به محل  کار خود برسیم و گره های ترافیکی را پشت سر بگذاریم، مسئله ای است که هر روز به دنبال یک راه حل برای آن هستیم.

از مترو و یا اتوبوس های شلوغ استفاده کنیم؟

نیمی از درآمد ماهیانه خود را صرف کرایه تاکسی کنیم و باز هم ترافیک را تحمل کنیم؟!

یا اینکه از وسیله نقلیه شخصی خود استفاده کنیم و هزینه سنگین بنزین و خرید مجوز عبور طرح ترافیک زوج و فرد را به جان بخریم و با وجدانی ناآرام با سهیم بودن در آلودگی هوای شهرمان سر بر بالین بگذاریم؟!!!

طرح ترافیک زوج و فرد را زیر پا بگذارید!

همیشه راهی وجود دارد. این راه می تواند پر پیچ و خم، پر هزینه و دشوار باشد؛ و یا یک راه آسان، کوتاه و میانبر. ما کوتاه ترین راه را به شما پیشنهاد می کنیم؛ راهی ارزان، سالم و هیجان انگیز. تنها باید تفکر و روش زندگی روزمره خود را تغییر دهید. حتی اگر این تفکر به معنای قانون شکنی آن هم در محدوده طرح ترافیک و در مقابل چشمان تیز بین ماموران راهنمایی و رانندگی باشد.crosscycle-ir-trafficlight

حتما بخوانید:   چربی سوزی با ۳ مایل دوچرخه سواری

بله؛ تعجب نکنید. توجه نکردن به طرح زوج و فرد شهری و حتی محدوده های طرح ترافیک ساده ترین راه برای رسیدن به مقصد است. در ضمن با این کار سلامت جسمی و روحی خود را نیز تضمین کرده اید و تبدیل به انسانی متمدن و  متفاوت شده اید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که پولی را که صرف پرداخت کرایه های سنگین رفت و آمد و یا تعمیر اتومبیل شخصی خود می کنید، برای خرید دوچرخه های برقی  هزینه کنید.

با یک تفکر مدرن و خرید هوشمندانه، در هزینه و وقت خود صرفه جویی می کنید. دیگر بهانه خستگی از پدال زدن در سربالایی ها و مسافت های طولانی را کنار بگذارید. با خرید یک دوچرخه برقی مناسب از استرس معمول و روزمره ترافیک شهری و هزینه سرسام آور اتومبیل شخصی به دور هستید.

دوچرخه برقی کراس نیاز به مجوز تردد و صدور پلاک ندارند. دیگر لازم نیست سالیانه هزینه ای را برای بیمه و عوارض پرداخت کنید. حتی برای سوار شدن نیاز به اخذ گواهینامه ندارید.

حتما بخوانید:   چگونه سایز فریم دوچرخه کوهستان را انتخاب کنیم؟

برای اطلاعات بیشتر از دوچرخه های برقی کراس به انقلاب سبز با دوچرخه برقی مراجعه کنید.

با دوچرخه های برقی  کراس به راحتی آب خوردن از محدوده های طرح ترافیک زوج و فرد عبور کنید. فرقی نمی کنید در چه موقعیت شغلی و یا چه سن و سالی هستید. دوچرخه خود را برانید. آواز بخوانید. با ماموران راهنمایی و رانندگی عکس سلفی بگیرید و از جریمه شدن هراس نداشته باشید.

اهمیتی ندارد در جنوبی ترین نقطه شهر زندگی می کنید ؛ یا در شمال شهر سکونت دارید. چون سرازیری و سربالایی ها را بدون پدال زدن پشت سر می گذارید.

اجازه دهید با انتخاب دوچرخه برقی کراس؛ قدرت، هوشمندی و زیبایی هم در تفکر و رفتار اجتماعی شما به عنوان یک شهروند مدرن و هم در وسیله نقلیه مورد استفاده شما نمود پیدا کند.

یک قانون شکن هوشمند می شوید بدون اینکه جریمه ای پرداخت کنید و یا مجازات شوید. فرهنگ نوینی را به جامعه عرضه کرده اید و به عنوان عضوی کوچک ، قدمی بزرگی برای کاهش آلودگی هوا و ترافیک شهری برداشته اید. در حفظ و مصرف انرژی برای نسل های آینده تلاش کرده اید و درآمد خود را صرف امور مهم تر و سودمندتر خواهید کرد.

حتما بخوانید:   بررسی دوچرخه SCULTURA 6000 DISC از نگاه دوچرخه سواران جاده انگلستان (RCUK)

به خانواده کراس چرخ بپیوندید. برایتان برنامه ویژه داریم. مجوز تردد در محدود طرح ترافیک زوج و فرد خود را از ما بخواهید.

 دوچرخه های برقی  کراس در راه است…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *