لاستیک دوچرخه هیبریدی

دوچرخه های هیبریدی با ویژگی های گوناگون برای راحتی شما هنگام دوچرخه سواری طراحی شده اند. اما تعداد کمی از این طراحی را برای لاستیک ها در گرفتن لرزش ها و ارتعاشات خیابان ها و مسیرها در سواری شهری کمک کننده اند.

تایر ها می توانند ارتعاشات و لرزش ها را جذب کنند و لاستیک چرخ های هیبریدی با آج های پهن ،فشار پایین تر لاستیک، ایجاد اصطکاک و جاذبه بیشتری به زمین می کنند.بهترین لاستیک ، لاستیک های با کیفیت و سبک وزن است تا عملکرد بالایی را ارائه دهد.

تفکیک تایر هیبریدی

لاستیک هیبریدی معمولا برای رینگ های 700c ساخته می شوند. که یک اندازه استاندارد برای دوچرخه های هیبریدی و جاده است.اندازه تایر از جایی که لبه تایر با رینگ برخورد دارد اندازه گرفته می شود. این لاستیک ها به گونه ای ساخته می شوند که هنگام پنچری به راحتی و سرعت بالا قابل تعویض باشند.

چسبندگی بالای لاستیک

لاستیک های هیبریدی ،معمولان دارای آج های هیبریدی هستند که بر روی شن و خاک کشش بسیار بالایی دارد.نوار صاف وسط لاستیک هنگام سواری در پیاده رو و جاده کشش مطلوب را در شرایط مرطوب به وجود میآورد و  منجر به کاهش مقاومت دوچرخه می شود. آج های بزرگ و ضخیم طرفبن به زیبایی طرفت لاستیک را هنگام تماس با زمین حمایت می کند.

حتما بخوانید:   اصول دوچرخه 29er کوهستان

این به شما کمک می کند که در شرایط دشوار و مرطوب و یا زمین خشک خاکی به راحتی و نرمی تعادل و سرعت خود را حفظ کنید.بهترین تایر دوچرخه هیبریدی ، تایری است که مانند آینه شرایط شما را بازگو کند. اگر شما اهل سواری های آفرود هستید، یک لاستیک صاف بدون آج نیز می تواند خواسته های شما را بر آورده کند.

پایین نگه داشتن وزن

بهترین و با کیفیت ترین تایر ، تایری است که در برابر سوراخ شدن قوی و بادوام باشد. به این معنی که شما بتوانید از یک تایر با مواد کمتر اما اطمینان بیشتر برای جلوگیری از سنگینی دوچرخه که عملکرد شما را پاییین نمی آورد و از نظر قیمتی نیز مقرون به صرفه است،  استفاده کنید.وزن پایین تایر به شما اجزه می دهد تا عملکد بهتر و نیز سرعت بالاتری داشته باشید.

لاستیک های هیبریدی از لاستیک های جاده پهن تر است که باعث افزایش وزن می شود. اما این افزایش وزن اجازه می دهد تا فشار بیشتر بر زمین ،  ارتعاشات بیشتری را جذب کند و منجر به راحتی بیشتر سوار خود شود.

حتما بخوانید:   دوچرخه برقی Merida eONE_SIXTY

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *