لباس مناسب دوچرخه سواری در پاییز

برای داشتن یک دوچرخه سواری لذت بخش در پاییز باید لباس های دوچرخه سواریتان با وضعیت آب و هوا هماهنگی داشته باشد چون دوچرخه سواری در پاییز می تواند کاملاً پیش بینی نشده باشد.

گوش گیرها

گوش گیرها در سایز ها و مدل های مختلفی هستند و به جای اینکه تمام سرتان را بگیرد فقط گوش هایتان را گرم نگه می دارد مخصوصاً در مقابل سرمای صبحگاهی.

عینک ها

با وضعیتی که هوا در پاییز دارد و می تواند هر 4 فصل را در یک روز برای ما ایجاد کند، بهترین راه برای اینکه چشمانتان نه در مقابل آفتاب و نه در مقابل وزش باد، لطمه نبینند استفاده از عینک های دوچرخه سواری است.

زیر پوش

زیر پوش ها کمک می کنند که رطوبت از بدنتان کنار برود و در مقابل وزش باد از بدنتان محافظت می کند. پس اگر در جایی که زندگی می کنید پاییزی سرد و مرطوب دارید حتماً از زیر پوش ها برای دوچرخه سواری استفاده کنید.

حتما بخوانید:   چگونه دوچرخه سواری در تابستان را لذت بخش کنیم؟

دستکش

استفاده از دستکش در این موقع از سال کاری زیرکانه است. دستکش ها جنس های مختلفی دارند بهتر است دستکش های بافتنی را برای زمستان گذاشته و نازکترها را در پاییز استفاده کنیم. همچنین دوچرخه سواری دستکش های مخصوصی هم برای خودش دارد که می توانید از آن ها هم استفاده کنید.

گرم کن های بازو

اگر لباسی می پوشید که آستین ندارد می توانید از این گرم کن های بازو برای گرم کردن بازوهایتان استفاده کنید. در پاییز بعضی ساعات گرم و بعضی ساعات سرد است پس بهتر است اگر این گرم کن ها را در ابتدا نمی پوشید، آن ها را حتماً به همراه داشته باشید.

گرم کن های پا

 گرم کن های پا هم بیشتر برای کسانی است که با شلوارک های دوچرخه سواری، دوچرخه سواری می کنند و برای گرم ماندن پاهایشان از آن ها استفاده می کنند زیرا که تنها 2/4 پا را می پوشاند.

حتما بخوانید:   مهارت های دوچرخه سواری (۲)

رو کفشی ها

پاهای شما پدال ها را می چرخانند و انگشتان پایتان معمولاً سرد می شوند. مطمئن شوید که آن ها را با جوراب های مخصوص دوچرخه سواری که روی کفش می پوشند گرم نگه می دارید. آن ها ضد آب نیستند ولی از سرما جلوگیری می کنند.

در روزهای بارانی از تمام موارد گفته شده ولی از نوع ضد آب آن استفاده کنید و چیزی که در باران نباید فراموش کنید پوشیدن بارانی است!

اگر این پست برایتان مفید بوده است آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *