ماجراجویی Alban Aubert با eONE_SIXTY e_enduro

Alban Aubert از قهرمانان دوچرخه سواری در مریدا در سفر های ماجراجویانه خود به دوچرخه سواری کوهستان در تلاش برای ثبت رکوردهای جدید در طول سال بوده است.

Alban از طرفداران پرو پاقرص دوچرخه های تمام کمک فنر کوهستان است , و نوع جدیدی از دوچرخه های تمام تعلیق را در فرم دوچرخه eOne_Sixty e_enduro برای آخرین ماجراجویی خود در کوهستان ها انتخاب کرد.

eOne_Sixty شدیدا مورد اطمینان و توانمند برای ماجراجویی های Alban بوده است. و به نظر می رسد که یک وسیله نقلیه مناسب برای نشان دادن مسیر سبز این دوچرخه سوار بوده است.

جدا از قدرت اجرایی این دوچرخه در مکان های عجیب و غریب ، وی جزایر قناری را برای ماجراجویی خود انتخاب کرده است که علاوه بر مناظر چشم گیر و زیبایی خیره کننده، یکی از سرسبزترین جزایری است که وجود دارد. این جزیره به شکل ۱۰۰در صد با انرژی های تجدید پذیر مدیریت می شود به همین دلیل دوچرخه برقی eOne_Sixty وی یکی از مناسب ترین وسیله های نقلیه در این جزیره سبز است.

حتما بخوانید:   درخشش تیم Bahrain Merida Pro Cycling در مسابقات دوچرخه سواری بلژیک

این جزیره با ارتفاع 1500M ، قله  Montana la Gotera یک دانهیل چالش بر انگیز را از هر جهت همراه با مسیرهای متنوع ، ترکیب بسیار متفاوتی را بین enduro  و دانهیل برای هر دوچرخه سوار کوهستانی به وجود می آورد.

این مکان برای دسترسی بسیار سخت است امام کان های یزیادی وجود دارد که در آن با استفاده از نیروی بادی و خورشیدی می توانید دوچرخه برقی خود را شارژ کنید و به مسیر ادامه دهید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *