پرفروش ترین دوچرخه ی بچه گانه در دیجی کالا

دوچرخه ای زیبا، راحت و امن برای کودکان 3 تا 6 سال. اگر بدنبال دوچرخه ای برای فرزند خود هستید که در عین زیبایی امنیت و راحتی لازم را نیز برای فرزند دلبندتان فراهم کند، دوچرخه های سوپرمن کراس می تواند انتخاب اول شما باشد. این دوچرخه که در رنگهای قرمز و آبی طراحی و تولید شده دارای چرخ های کمکی است که بچه ها با آرامش بیشتری دوچرخه سواری را یاد بگیرند.

بالشتک برای سواری راحت تر

اگر شما به نحوه سوار شدن کودکان روی دوچرخه توجه کرده باشید آنها گاهگاه ترجیح می دهند که نه روی زین که روی تنه جلویی دوچرخه بنشینند و با حرکت پاهای خود روی زمین دوچرخه را جلو ببرند. این حرکت کودکان بویژه در سنین 3 تا 6 سال از دید طراحان گروه کراس نادیده نمانده است. به همین منظور از ویژگیهای بسیار خاص این دوچرخه پد و بالشتک ابری جلوی تنه است که باعث می شود کودکان به راحتی و بدون آسیب دیدن پایشان جلوتر از زین دوچرخه بایستند و یا بنشینند. این بالشتک خاص تقریبا در هیچکدام از دوچرخه های موجود در ایران دیده نشده است.

حتما بخوانید:   چگونه زین دوچرخه را تنظیم کنیم؟

حفاظ زنجیر دوچرخه و وزن مناسب

از نکات امنیتی دیگر این دوچرخه می توان به وزن 11 کیلویی آن و حفاظ روی زنجیر اشاره کرد که برای ایستایی بیشتر دوچرخه و جلوگیری از آسیب دیدن احتمالی پای کودکان پیش بینی شده است.

صندلی و زین قابل تنظیم با افزایش قد کودکان

صندلی و زین دوچرخه های Superman به راحتی قابل تنظیم است تا با افزایش رشد کودکان به راحتی تنظیم شده و تا سالهای پیش از دبستان و حتی سالهای اول یا دوم دبستان (بسته به قد و وزن کودکان) برای آنها قابل استفاده باشد.

دوچرخه ای برای فرزندان شما و هدیه ای برای دیگر عزیزان

دوچرخه های Superman تولید کراس می تواند خریدی خوب برای کودکان نوپای شما و یا هدیه ای دلپذیر و اقتصادی برای فرزندان دوستان و آشنایان شما باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *