چرا دوچرخه سواری در پاییز لذت بخش است؟

در روزهای پاییزی ، ممکنه که صبح ها تاریک تر باشه و با باران هرروز و خنکی هوا مواجه باشید. دوستداران دوچرخه سواری دلایل زیادیدارند تا در پاییز هم پا به رکاب باشند.

دوچرخه سواری به تنهایی چه مزایای زیادی دارد . اما رکاب زدن توی فصل هزار رنگ پاییز تجارب منحصر به فرد و متفاوتی را از نظر روحی براتون به همراه داره که به امتحانش می ارزه.

اگه نیاز به کمی انگیزه دارید تا پا به رکاب بشید، می توانید همچنان هراه ما باشید تا چندتا دلیل برای دوچرخه سواری در پاییز پیدا کنید و این روزهای زیبا را از دست ندید.

مطالعه بیشتر : چگونه یک دوچرخه سوار حرفه ای باشیم؟

دوچرخه سواری در پاییز

تاثیر دوچرخه سواری حتی برای تفریح در طول هفته سلامت جسمی را افزایش می دهد؛ اما  دوچرخه سواری به شکل باور نکردنی شرایط روحی شما را به شکل مثبت بالا نگه می دارد همانطور که با جسم شما چنین کاری می کند.

حتما بخوانید:   مهارت های لازم برای دوچرخه سواری کوهستان

این روزها زیباترین زمان در سال است که با دوچرخه سواری در خیابان ها و پیست های مختلف می توانید تغییر فصل را از نزدیک لمس کنید و از هوای پاییزی لذت ببرید.

یکی از جاده های زیبای نزدیک را انتخاب کنید، چند تا اسنک خوشمزه و نوشیدنی و رکاب زدن با دوستان می تواند بهترین پیک نیک پاییزی را براتون بسازه.

دوچرخه سواری و بهبود اختلالات فصلی

اگز از اختلالات فصلی یا افسردگی زمستانی دست و پنجه نرم می کنید، باید بهتون بگم که کمی دوچرخه سواری می تواند کمک بیشتری به شما بکنه. کوتاه بودن روزها و نبود نور زیاد در فصل پاییز و زمستان از علل اصلی افسردگی فصلی است که کمی دوچرخه سواری در هفته می تواند شما را از این اختلال فصلی نجات بده.

می دونم که کلی بهونه برای بارندگی و لیز بودن سطح جاده ها دارید، اما اگر دنده دوچرخه تون را درست انتخاب کنید و از لاستیک مناسب استفاده کنید ، می توانید از دوچرخه سواری ایمن و راحت در پاییز زیبا لذت ببرید. یادتون نره که  دوش آب گرم بعد از یک سواری عالی خیلی می چسبه.

حتما بخوانید:   دوچرخه سواری و لباس مورد نیاز برای دوچرخه سواران

پاییز و دوچرخه سواری سایکلو کراس

اگر روحیه ماجراجویی دارید حتما نوعی دیگر از دوچرخه سواری را امتحان کنید. پاییز فصل سایکلو کراس است و با شروع آن بسیار تورها و مسابقات سایکلو کراس هم شروع میشه.کمی تفریح و گٖل بازی توی این فصل بد نیست. سایکلو کراس از دوست داشتنی ترین رشته های  دوچرخه سواری در پاییز است.

کمی سرما برای پوست صورت،چیز بدی نیست. طراوت پوستتون را حفظ کنید و بقیه بدنتان را با لباس مناسب بپوشانید تا مریض نشوید.

جلوگیری از بیماری های ویروسی با دوچرخه سواری

دوچرخه سواری توی این فصل برای رفت و آمد های شهری ،نه تنها هزینه های شما را کاهش می دهد،بلکه از گرفتن انواع بیماری های واگیردار فصلی در واگن های شلوغ مترو و اتوبوس نیز جلوگیری می کند.

پاییز بهترین زمان برای خرید دوچرخه است، البته نه برای اینکه برای ما خوب باشد، بلکه به این دلیل که با اتمام تابستان و تب و تاب دوچرخه سواری می توانید دوچرخه مناسب خودتون را با قیمت حراج و پایین تر از هر زمان دیگری خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *