چرا دوچرخه سواری در پاییز لذت بخش است؟

دوچرخه سواری فواید بسیار واضحی دارد و تجربه نشان داده است که واقعاً می تواند روحیه ی شما را شاداب سازد. جمله معروفی هست که میگه: “شما نمی توانید شادی بخرید؛ اما می توانید یک دوچرخه بخرید تا شادی به شما نزدیک تر شود.” اگر به دنبال انگیزه ای برای دوچرخه سواری در پاییز می گردید ما اینجا ۱۰ دلیل قانع کننده برای شما داریم که فصل رنگارنگ پاییز دوچرخه سواری می تواند بهترین تفریح باشد:

۱.تنفس هوای تازه بر روی دوچرخه باعث نشاط شما می شود. ۳۰ دقیقه تمرین شدید به مدت ۳ روز در هفته راهی موثر برای مقابله با افسردگی است.

۲.پاییز زیباترین زمان برای دوچرخه سواری است و اگر همیشه از یک مسیر عبور می کنید، می توانید برگها را ببینید که چگونه از سبز به طلایی رنگ عوض می کنند.

۳.می توانید بدنتان را در حال دوچرخه سواری تقویت کنید، مثلاً با دستهایتان میوه ها را از درخت ها بچینید و در حین پدال زدن بخورید.

حتما بخوانید:  دوچرخه سواری در تعطیلات

۴.اگر از اختلال فصلی رنج می برید بیرون رفتن و دوچرخه سواری در پاییز می تواند دو برابر کمکتان کند.

۵.در پاییز بسیاری از مسیرها خالی از دوچرخه سوار است و شما می توانید تمام مسیر را برای خودتان داشته باشید.

۶.بله! ممکن است در پاییز هوا سرد و بارانی باشد ولی با دنده ای مناسب می توانید به راحتی دوچرخه سواری کنید و البته لذت دوش آب گرم بعد از آن هوای سرد و نمناک را از یاد نبرید. البته حتماً نکات ایمنی دوچرخه سواری را رعایت کنید. یادتون باشه که پاییز مناسب ترین فصل برای خرید دوچرخه است.

۷.یک چیز جدید را امتحان کنید. پاییز فصل سایکلو کراس ها است.

۸.بگذارید صورتتان با هوای تازه و کمی سرد به رنگ رز براق درآید ولی بقیه ی بدنتان را گرم نگه دارید.

۹.رفت و آمد با دوچرخه در این فصل نه تنها برای شما هزینه ی کم تری دارد بلکه باعث می شود از بسیاری از بیماری های واگیر دار که معمولاً در وسایل نقلیه ی عمومی فراوان اند، دور بمانید.

حتما بخوانید:  محاسبه ارتفاع زین دوچرخه

۱۰.بهترین بهانه برای خرید لباس مناسب دوچرخه سواری ، در پاییز است.

اگر این پست برایتان مفید بوده است، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.