چند مایل دوچرخه سواری به کاهش وزن کمک می کند؟

اگر ساعت ها صرف ورزش های ایروبیک و هوازی در باشگاه می کنید به نظر می رسد که راه سختی را انتخاب کرده اید، پس بهتر است به طبیعت بروید و پدال زدن با دوچرخه خود را برای کاهش وزن خود انتخاب کنید.

هیچ اصلی مبنی بر اینکه زیاد بودن مسیر در کالری سوزی شما تاثیر دارد وجود ندارد ، آنچه که مهم است میزان شدت پدال زدن شما در زمان دوچرخه سواری است. رژیم غذایی شما نیز تاثیر بالایی در اهداف فیتنس شما دارد.

اهداف شما از کاهش وزن

یک جلسه دوچرخه سواری به شما در کاهش وزن کمکی نمی کند، بلکه مسئله تکرار این زمان برای دوچرخه سواری است. یک پوند چربی برابر با ۳۵۰۰ کالری است؛ بنابراین اگر شما از رژیم غذایی پیروی نمی کنید،باید در هر هفته بتوانید ۳۵۰۰ کالری بسوزانید تا یک پوند از وزن خود را از دست بدهید. ترکیب دوچرخه سواری با سایر ورزش ها منجر به افزایش فعالیت بدنی و تاثیر گذاری بیشتر در کاهش وزن شما می شود.

حتما بخوانید:  چگونه دوچرخه سوار بهتری باشیم؟(۱)

دوچرخه سواری روزانه

اگر شما برای نیم ساعت در ۵ روز از هفته دوچرخه سواری کنید، ودارای ۱۲۵ پوند وزن باشید ، انتظار می رود که نهایتا ۱۵۰۰ کالری را بسوزانید. شما باید بتوانید خود را به یک سطح ثبات در فعالیت های بدنی خود برسانید و کالری را از رژیم غذایی خود حذف کنید اگر می خواهید مدت زمان کمتری را به دوچرخه سواری اختصاص دهید.

نقش رژیم غذایی

ممکن است یک روال منظم دوچرخه سواری هم نتواند در کم کردن یک پوند از وزن در هفته به شما کمک کند، با این حساب شما نیاز به توجه کردن به رژیم غذایی در کنار ورزش کردن خود دارید. خوردن چند وعده کوچک غذایی هم در کمک کردن به کاهش وزن بسیار موثر است و احساس سیری را به شما می دهد. غذاهایی مثل آجیل ، میوه و سبزیجات و گوشت بدون چربی و جلوگیری از غذاهای پرکالری می تواند به شما کمک کند.تا سریع تر به آنچه می خواهید برسید.

حتما بخوانید:  5 دوچرخه سوار زن برتر از نگاه Strava