گران قیمت ترین دوچرخه های جهان

زندگی تجملاتی ثروتمندان منحصر به نوع و شیوه زندگی آنان و طراحی های منحصر به فرد خانه ها و اتومبیل های آنان نیست بلکه لوکس نشینی و خاص بودن این افراد را حتی می توان در طراحی دوچرخه های آنان مشاهده کرد. در این پست کراس چرخ می خواهیم 10 دوچرخه گران قیمت در دنیا را به شما معرفی کنیم.

دوچرخه طلایی AURUMANIA

AURUMANIA گران قیمت ترین دوچرخه در لیست فعلی ما در کراس چرخ  است .crosscycle aurumania gold bike crystal edition سازنده ی این دوچرخه بدنه ی آن را با 24 کیلو طلا ساخته است و که شامل پره های چرخ دوچرخه هم میشود. دستگیره های آن و فرمانش از پوست چرم درجه ی یک ساخته شده اند و 600 کریستال برند SWAROVSKI همانند دکمه به بدنه ی آن متصل شده است. این مدل دوچرخه محصولی محدود است و سازنده ی آن در کل جهان 10 واحد از این دوچرخه ساخته است. هر واحد از گرانترین دوچرخه ی جهان به قیمت 114.464$ فروخته شده است.

دوچرخه  MADONE 5.9 SL

این دوچرخه با 7 الماس ساخت دست ،crosscycle madoneبعلاوه ی 300 الماس سفید آراسته شده است. دوچرخه Madone در مزایده  معروف LANCE ARMSTRONG فروخته شد. خریدار در مزایده حضور شخصی نداشت ولی برای بردن دوچرخه صادقانه 57.000$ پرداخت. این دوچرخه حاصل همکاری بین نایکی و ترک بایک  و یک طراح دوچرخه بنام LENNY FUTURA است.

حتما بخوانید:   تکنولوژی در دوچرخه سواری (۱)

دوچرخه  LITE SPEED BLADE

این دوچرخه مجهز به تنظیمات بسیار پیچده و طولانی است crosscycle lite speed bladeکه توضیح درباره ی آنها بسیار طولانی میشود.بطور خلاصه و کوتاه، یک دوچرخه ی لوکس است که از یک طراح نمونه و مواد درجه یک آمده است.قیمت این دوچرخه 25.317$ است. برای این قیمت دوچرخه ،مطمئن باشید که رضایتی بیشتر از آنچه از طلا میگیرید،دریافت خواهید کرد.

دوچرخه  CELEBRITY GOLD

این دوچرخه ی طلایی معروف یکcrosscycle celebrity gold bike دوچرخه ی معمولی برای اشخاصی است که میخواهند همیشه در نگاه عموم بدرخشند. بدنه دوچرخه از طلای 24 قیراطی ساخته شده و قیمت این دوچرخه معادل 400 پوند است . دوچرخه Celebrity Gold به همراه یک محافظ عرضه میگردد تا احتمال دزدیده شدن آن به صفر برسد.

دوچرخه LIMITED EDITION CHANNEL

برند شنل در همه دنیا مخصوصا طرفداران مد برندی شناخته شده در عرصه طراحی است و تنها crosscycle limited edition channel bikeنشانی از این برند کافی است که کالای مورد نظر را متمایز کند. این دوچرخه برند CHANNEL را از تایرها گرفته تا صندلی و کیف کنار زینش دارد. تنها 50 عدد از این دوچرخه در دنیا وجود دارد و  قیمت هر دوچرخه با رقمی معادل 28.000-17.000$ فروخته شده است . همه ی اجزای این دوچرخه در کارخانه ی شنل ساخته شده اند.

حتما بخوانید:   انقلاب سبز با دوچرخه برقی

دوچرخه  DIAMOND ENCRUSTED ENGIMA ELLA

این دوچرخه ساخته شده توسط ENGIMA crosscycle diamond encrusted enigmaو طراح برتر ، نیکولاس جیمز طراحی و ساخته شده است .جواهرسازی که اجزای مختلف را از ENGIMAسفارش داد و بدنه ی تیتانیومی ELLA را انتخاب کرد تا دوچرخه آماده ی سوار شدن بشود.

دوچرخه KOGA KIMERA

این دوچرخه زیبا برای سرعت و فردی شجاع که آماده ی یک دوچرخه سواری پرسرعت بدون هیچ ترمزی است؛ crosscycle koga kimeraساخته شده است. دوچرخه ای چالش برانگیز که برای سوار شدن است فقط یک سرعت دارد و به دلیل قیمت بالای آن تنها دوچرخه سواران پولدار و باهوش میتوانند آنرا سوار شوند.این دوچرخه برای تیم المپیکی DUTCH BIKE طراحی شده بودو برای ساخت آن حدود یک میلیون دلار هزینه شده است. قیمت این دوچرخه هنوز انتشار پیدا نکرده ولی احتمالا باید خودتان را آماده کنید که هر دفعه سوار آن میشوید،زندگیتان بر باد برود.

دوچرخه ی BERU F1 SYSTEMS FACTOR 001

این دوچرخه یک نمونه ی تکنولوژیکی استcrosscycle beru f1systems factor که مجهز به یک کامپیوتر همراه،دستگاههای نظارت بر عملکرد و سیستم موقعیت جهانی و رادیو پخش است. قیمت دوچرخه 20.000 پوند است و وزن آن 7 کیلو گرم است.

حتما بخوانید:   چه عضلاتی در دوچرخه سواری درگیر می شوند؟

دوچرخه  برقی EROCKIT

یک دوچرخه سواری لاکچری crosscycle electric assist bicycleبرای دوچرخه سوار ثروتمندی که همیشه هم علاقه به پدال زدن ندارد این دوچرخه بهترین انتخاب است.قیمت دوچرخه تنها 44.000$ است. هر بار پر کردن شارژ آن 80-60 کیلومتر سواری میدهد و سازنده تنها 10 تا از این دوچرخه ها هر سال تولید میکند.

دوچرخه  KGS

این دوچرخه با قیمت 30.000$ crosscycle kgs bikesفروخته شده است. سازنده ی آن کوین ساندرس است و او اسم این دوچرخه را TIER 3 گذاشته است چون قیمت آن روی تایر ها چاپ شده است. این دوچرخه از بهترین مواد ساخته شده و ایرودینامیکی است و برای زمین های سخت و ناهموار مناسب است.

این پست را با دوستان علاقه مند به دنیای دوچرخه سواری به اشتراک بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *