یک دانهیل فوق العاده که دوستش خواهید داشت

دوچرخه تمام تعلیق ONE_SIXTY بهترین دوچرخه Enduro است که در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است. مهندسان  برای ساخت این دوچرخه اهداف روشنی داشته اند تا برای مسیرهای سخت امروز بهترین دوچرخه Enduro  را طراحی کنند.

این دوچرخه الهام بخش اعتماد به نفس و ارائه کننده ثباتی بی نظیر در سرعت بالاست که با چابکی بالا در بسته بندی بسیار زیبا با استفاده از آخرین تکنولوژی در تجهیزات وسیستم تعلیق و کمک فنر کامل ارائه می شود.

نتیجه نهایی نیز دوچرخه ONE_SIXTY Enduro است که بر اساس مثلث کربنی برای بهینه سازی وزن است با فریم فوق سبک ۶۰۱۳ آلومینیومی است. فریم ۱۷۰ میلیمتری در جلو و ۱۶۰ میلیمتری در عقب کنترل چرخ عقب را بهتر می کند.

میله نگه دارنده زنجیر خیلی کوتاه ۴۳۰ میلیمتری ،زاویه میله جلو با ۶۵/۳ درجه این دوچرخه را یک دوچرخه انعطاف پذیر می سازد. این دوچرخه تنها زمانی که با آن در مسیر دانهیل رکاب می زنید شیطان و پابک نیست ، بلکه هنگام بالا رفتن از سربالایی قدرت و پشتیبانی پدال چیزی را که از چنینی دوچرخه ای انتظار ندارید را پیش روی شما قرار می دهد.طراحان و مهندسان مریدا در طراحی لوله بالایی (top tube) آزادی بیشتری داشتند . این میله کوتاه تر است تاوجود کمک فنر کامل در آینده مشکل نباشد.

حتما بخوانید:   دوچرخه MERIDA JULIET 7-100

این دوچرخه اولین دوچرخه کربنی ماست که با مثلث جلو ۱۰۰۰ گرمی بدون کمک فنر وزن مناسبی را نه تنها در سرپایینی ،بلکه هنگام بالا رفتن از سربالایی نیز داراست.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *