قادر میزبانی و حادثه تلخ خروج از جاده در مسابقات المپیک ریو

 قادر میزبانی در مسابقه  دوچرخه سواری استقامت جاده در حالیکه نزدیک به نیمی از مسیر مسابقه را طی کرده بود به ناگهان تعادل خود را از دست داد و از مسیر خارج و به دیواره کنار جاده برخورد کرد و نقش بر زمین شد.

میزبانی رکابزن ۴۰ ساله ایران که دومین تجربه المپیکی خود را در ریو کسب می کند قرار است نماینده ایران در ماده تایم تریل نیز باشد. این مسابقه در روزهای آینده برگزار می‌شود.

رکابزن المپیکی ایران گفت: طوقه‌ دوچرخه‌ام قفل کرد و کنترل از دستم در رفت، به هر حال مسابقه دوچرخه‌سواری زمین خوردن دارد.

قادر میزبانی  درباره دلیل نتیجه نگرفتن در مسابقه استقامت جاده دوچرخه‌سواری بیان کرد: به هر حال مسابقه دوچرخه‌سواری زمین خوردن دارد. بویژه رقابتی مانند المپیک که به صورت تک مرحله‌ای و یک روزه برگزار می‌شود و تمام رکابزنان هجوم می‌آورند تا بتوانند نتیجه بگیرند.

او ادامه داد: مسیر استقامت جاده نیز سخت و تکنیکی بود و با وجود زیاد بودن تعداد دوچرخه‌سواران اما جاده کم‌عرض بود و همه دوست داشتند سریع بپیچند. من قبلا سه دور آن مسیر را رفته بودم و هیچ مشکلی برایم پیش نیامد اما در دور آخر که بسیار حساس هم بود نتوانستم بپیچم چرا که لاستیک و طوقه‌ام قفل کرد و کنترل از دستم در رفت.

حتما بخوانید:   مسابقات Free Ride

میزبانی درباره اینکه گفته شده او به همراه گروه چند نفره زمین خورده است در صورتی که فیلم مسابقه چیز دیگری نشان می‌دهد، بیان کرد: کل مسیر زمین خوردن داشت بویژه در مسیر سنگفرش که در هر دور 5-6 نفر زمین می‌خوردند اما من زمانی که زمین خوردم تنها بودم و همان طور که گفتم طوقه‌ام قفل کرد و نتوانستم کنترلم را حفظ کنم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *