۵ دوچرخه سوار زن برتر از نگاه Strava

به دنبال یک چالش در زندگی خود هستید؟دوست دارید برای بدست آوردن بهترین ها انگیزه داشته باشید؟ نظرتون را جع به زنانی که با پدال زدن جایگاه های بزرگی را بدست آورده اند چیست؟
طبق آمار سایت Strava ، که در آن سوابق دوچرخه سواری را ارائه می دهد،شما نه تنها از تمرین دوچرخه سواران مورد علاقه خود مطلع می شوید ، بلکه با نحوه تمرینات و تکنیک های دوچرخه سواری آنان نیز آشنا می شوید.

آموزش سخت  و حفظ تمرین مداوم می تواند شما را به اهدافتان نزدیک تر کند و شاید شما به عنوان یک دوچرخه سوار ملکه کوهستان ها شوید و این احساس چقدر خوب است.

در اینجا به نقل از سایت Strava  به معرفی ۵ دوچرخه سوار زن برتر دنیا می پردازیم:

  1. Marianne Vos یک اعجوبه  دوچرخه سواری است. رقابت های مختلف در جاده ها و مسیر های متعدد و تسلط بر همه آنها از نکات قابل توجه در دوچرخه سواری است این بانو است. اخیرا در تور دوچرخه سواری زنان با زمان سنجی صحیح خود توانست، لقب ملکه کوهستان را به خود اختصاص دهد.
  2. Dani King دوچرخه سوار تیم Wiggle Honda است.او قهرمانی المپیک ،قهرمانی های متعدد جهان و رکوردهای جهانی را در دوچرخه سواری در کارنامه خود دارد.
  3. اگرچه Helen Wyman در مسابقات جهانی دوستانه دوچرخه سواری زنان در سال ۲۰۱۴ برای تیم دوچرخه سواری جاده  Matrix Fitness Vulpine پدال زد و به رقابت پرداخت ،اما در اصل اویک دوچرخه سوار سایکلوکراس است. و بیش از ۸ عنوان ملی و ۲ عنوان اروپایی را کسب کرده است.
  4. Sharon Laws پیراهن ملکه کوهستان را در اولین تور دوچرخه سواری زنان در سال ۲۰۱۴ از آن خود کرد. این دوچرخه سوار با سابقه ای که در دوچرخه سواری کوهستان و دوچرخه سواری جاده داشت،دوبار برنده مسابقات ABSA رشته MTB در آفریقای جنوبی شد.
    تمرکزاو در تغییر برای پدال زدن در جاده او راقوی و برنده مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری جاده در سال ۲۰۱۲ کرد.
  5. Ellen Van با ۱۹۷ دوچرخه سواری در Strava مسیرهای بیشماری را طی کرده است. هرچند Ellen  چهار بار قهرمانی جهان را کسب کرده است و نمی توان به طورخلاصه دستاوردهای وی را نام برد.
حتما بخوانید:  چرا باید دوچرخه سواری کنیم ؟