Legend 2016

 Legend  محصول سال ۲۰۱۶ کراس از بسیاری جهات از دوچرخه های مشابه خود متمایز است. نخستین تمایز را می توان در طراحی زیبای این محصول و رنگبندی جذاب آن مشاهده کرد. این دوچرخه که با ترکیب رنگهای سیاه_سبز و سفید_آبی و طراحی خیزان رو به جلو تولید شده، در نگاه اول جذابیت های یک دوچرخه سواری خوب را به یاد شما می آورد. ترکیب سایز چرخ ۲۷٫۵ اینچی و فریم ۱۵٫۵ اینچی آلومینیومی دوچرخه Legend  نمونه ای زیبا، کارآمد و ایده آل برای کسانی است که قد آنها ۱۷۵ سانتی متر و بیشتر است. همچنین طراحی ویژه دوچرخه با شیب لوله بالایی تنه به سمت زین این امکان را به بانوان می دهد که از محصول خاص به راحتی استفاده کنند.

این دوچرخه دارای کمک فنر XCW قفل دار است که برای راحتی بیشتر در دوچرخه سواری کوهستان و دوچرخه سواری شهری بکار می رود. برای شانژمان این دوچرخه از مدل M310 برند SHIMANO استفاده شده است. Legend  دارای ۸ خودرو است که تعداد دنده های این دوچرخه را به ۲۴ دنده می رساند.

حتما بخوانید:  دوچرخه MERIDA SPEEDER 100

برای ترمز بندی این دوچرخه از هر دو مدل دیسک های مکانیکی و دیسک های هیدرولیک استفاده شده است که قیمت دوچرخه با ترمز دیسک هیدرولیک کمی بالاتر از دوچرخه با دیسک های مکانیکی است.

برای تایر دوچرخه Legend  از برند اختصاصی کندا-کراس سفارشی شرکت کراس استفاده شده است و کیفیت این لاستیک های اختصاصی خود ضمانتی برای یک سواری لذتبخش و مطمئن خواهد بود.

دوچرخه های Legend  یکی از آخرین تولیدات گروه کراس و نمونه خوبی از طراحی دوچرخه برای کسانی است که در طراحی و کیفیت کاری دوچرخه سطحی بالاتر از دوچرخه های معمولی بازار را جستجو می کنند.