Louis Meintjes پدیده مسابقات تور دو فرانس2016 در تیم لمپر مریدا

در طول مرحله نهم مسابقات تور فرانسه 2016 (تور دو فرانس) تیم لمپر مریدا نتوانست پیروزی خود را جشن بگیرد. اما بعد از دوره اول مسابقات Louis Meintjes توانست در بین ده نفر اول جدول رده بندی قرار گیرد.

درمسابقات تور دو فرانس امسال،تیم لمپر مریدا با دو کاپیتان خود به عرصه مسابقات پا گذاشت.در حالی که هدف Rui Costa کسب مقام اول بود،تیم مریدا باپدیده خود،‌ یعنی  Louis Meintjes به دنبال جاه طلبی های بزرگتری بود.

پدیده مسابقات تور دوفرانس ۲۰۱۶

  Louis Meintjes در مسابقات دوچرخه سواری جوانان در آفریقای جنوبی نتیجه بسیار خوبی را کسب کرد.در روز دوم مسابقات در گردنه پیرنه ، Louis Meintjes شانس اول خود را برای نشان دادن کلاس دوچرخه سواری اش به دست آورد. این جوان اهل آفریقای جنوبی موفق شد که در تعقیب Chris Froome از خط پایان عبور کند.

مرحله نهم یک آزمون سخت بود و حدود سی نفر از دوچرخه سواران در همان اوایل بازماندند.تیم لمپر مریدا دو دوچرخه سوار در این مرحله داشت که در مقابله با دوچرخه سوار فرانسوی  Jerome Copple از صعود جا ماندند.

حتما بخوانید:   وارن بارگیل فاتح مرحله سیزدهم مسابقات دوچرخه سواری توردوفرانس

Rui Costa در مرحله آخر تهاجمی تر ظاهر شد. به علت  آشنایی با جاده در تلاش برای پشت سر گذاشتن سایر دوچرخه سواران خوب پیش رفت اما در مقابله با دوچرخه سوار پرتقالی از دور جا ماند. اما در مرحله دوم با پشت سرگذاشتن باران ورگبار شدید نشان داد که روفرم است.

Louis Meintjes توانست خود را به 10 نفردوچرخه سوار برتر برساند و اکنون جایگاه دوم را از آن خود کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *