MERIDA eBIG_TRAIL 9000E

مریدا در سال ۲۰۱۷ با یک نگرش کاملا متفاوت و مدرن نسبت به دوچرخه های تریال به نام BIG Trail به بازار پا گذاشته است. تجسم اینکه این دوچرخه با موتوٍر  Shimano Steps E8000 یک دوچرخه برقی به بازار آمده است،این دوچرخه را میتواند در سواری های کوهستانی بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده کند.

فریم دوچرخه

هندسه و ساخت این دوچرخه به مانند همان دوچرخه معمولی BIG TRAIL است. یعنی با همان هندسه فریم ، زاویه مثلث افتاده و براکت پایین است. همینطور که از یک دوچرخه برقی انتظار می رود برای اتصال موتور میله زنجیر چرخ گسترده تر شده است. اما سایر وارد به قوت و اندازه خود باقی است.

اجزا. این دوچرخه از بهترین قطعاتی است که شما می توانید پیدا کنید از جمله Shimano XT Di2 که یروی دوچرخه را از مکانیکی به الکترونیکی تغییر می دهد. ترمز XT با خاصیت ضد یخ به سرعت کنترل را به دست شما می دهد. تایرها نیز Maxxis Rekon است که البته نسبت به وزن باطری و موتور به نظر کمی نازک هستند .

حتما بخوانید:   نمایش دوچرخه سواری هیجان انگیز بیز کاودلا با دوچرخه UMF

از نظر ظاهری با نوع اتصالات باطری و متور و خودرو چرخ دنده کوچک خود یک دوچرخه برقی سبک و راحت و چابکی به نظر می رسد. این دوچرخه برای مسیرهای خاکی ، سنگی و سخت و تریال بسیار مناسب است؛در سربالایی ها سریع و در سرازیری بسیار نرم و راحت استعمر باطری بسیار خوب است؛ با یک بار شارژکردن نزدیک به ۵۰ کیلومتر و یا ۱۲۰۰ متر را همراه با هردو نیروی پدال زدن و موتور دوچرخه می توان پیمود.

به طو کلی دوچرخه MERIDA eBIG_TRAIL 9000E یک دوچرخه مناسب با کارایی بسیار بالا است. و احساس یک دوچرخه از زمان آینده را به شما القاء می کند.