MERIDA RIDE 400 LAMPER TEAM

دوچرخه محبوب MERIDA RIDE 400 LAMPER TEAM بر سواری استقامتی استوار است و دارای فریم آٖلیاژ سبک و محکم می باشد. سری دوچرخه های RIde  برای دوچرخه سوارانی است که می خواهند در مسیر های طولانی یک موقعیت راحتی را هنگام پدال زدن داشته باشند.

فریم دوچرخه نیز بر همین اساس و هندسه طراحی شده است تا مسافت طولانی برای سوار راحت تر باشد.پس اگر از ماجراجویان سرسخت جاده ها هستید. MERIDA RIDE 400 را هرگز از دست ندهید.

مطالعه بیشتر : دوچرخه مناسب هیبریدی

در این سری از دوچرخه های مریدا فاصله بین دو محور چرخ ها (wheelbase) طولانی تر و میله بالایی (toptube) کوتاه تر شده اشت. این طراحی موقعیت بهتر و راحت تری را برای دوچرخه سوار به وجود می آورد. به خاطر وضعیت بدن که نسبت به دوچرخه های جاده بسیار صاف تر است.

این دوچرخه برای کسانی که از کشش و حالت آیرودینامیکی بدن در دوچرخه خوششان نمی آید ، بسیار مناسب است. بهبود راحتی دوچرخه سوار در این نوع از دوچرخه های مریدا به معتی راحتی بیشتر در سواری های طولانی است.

حتما بخوانید:   بهترین دلیل برای داشتن ترمز دیسکی بر روی دوچرخه جاده

فریم دوچرخه

فریم آلیاژ سبک در دوشاخ دوچرخه برای کمک به کاهش وزن کلی دوچرخه بسیار موثر است. همچنینی به کاهش ارتعاشات و لرزش های مسیر کمک می کند. دوچرخه MERIDA RIDE 400 LAMPER TEAM دارای دنده شیمانو با ۱۱ دنده متفاوت است به معنی که شما برای سواری طولانی به نرمی می توانید سرعت خود را تغییر دهید و طولانی بودن مسافت مسئله ای ایجاد نمی کند.

کابل های ترمز و دنده از طریق کابل کشی داخلی انجام شده که بر زیبایی و دوام دوچرخه افزوده است. همچنین لاستیک های ۲۵ میلیمتری Maxxis که از لاستیک های جاده پهن تر هستند و به دلیل تماس بیشتر با سطح زمین کشش بیشتری را نیز ایجاد می کنند.