Merida Scultura 6000 دوچرخه سرعتی سال

Merida Scultura 6000

پیش از ساخت Giro d’Italia ، دوچرخه فوق سبک Merida Scultura 2016 مدعی بزرگ تورهای دوچرخه سواری است.مدل قبلی Scultura به سال ۲۰۱۲ برمی گردد و اینکه چرا ما این دوچرخه فوق سبک را انتخاب کرده ایم؟

فریم

فریم این دوچرخه از ۴۰۰ قطعه منحصر به فرد کربنی ساخته شده است که کنار هم قرار دادن آنها ۱۴ ساعت به طول انجامیده است. دسته ها نیز از جنس کربن است که در نتیجه یک نسخه از فریم ۸۰۰ گرمی برای سایز ۵۸ به دست آمده است.

در نتیجه همکاری با تیم Lamper ،این مهندسی منجر به ساخت Scultura تهاجمی شده است.در این مدل، میله بالایی بلندتر و میله جلو پایین تر است و این سایز بندی به تناسب آنها طراحی شده است.

مشخصات

قطعات Scultura  عمدتا Shimano Ultegra هستند که به همراه ترمز با همین برند، نیاز های تمرین را برآورده می کند. انحنای Scultura شما را برای رسیدن مشتاق تر می کند و این به علت کاهش یافتن سطح گرانش با زمین است.

حتما بخوانید:  افزایش قدرت در دوچرخه سواری

ترمز عقب که در براکت پایین نصب شده اجازه انعطاف پذیری بیشتری را می دهد. اگرچه در این مدل لاستیک ۲۵ میلی متری ارائه شده است، اما به راحتی می توانید در طول روز دوچرخه سواری کنید.

تمام این پکیج مربوط به طراحی فریم دوچرخه است. اما اگر شما به طور اختصاصی فریم را بخواهید، می توانید آن را خریداری کنید. به هر حال فریم Scultura به طور قابل توجهی سبک تر است و به راحتی می توان آن را با هر آنچه می خواهید به روز کنید.

Bianchi Specialissima

برندهای ایتالیایی دوچرخه ،توسط دوچرخه سواران بزرگی مورد استفاده قرار گرفته اند که Specialissima هم یکی از آن هاست. با پرداخت نزدیک به ۸۰۰۰ یورو شما می توانید دوچرخه ای با وزن ۶/۵ kg بخرید. کیفیت قطعات بسیار بالاست و دسته دوچرخه بسیار راحت و زیبا طراحی شده است که به طرز شگفت آوری پاسخگوی شما در افزایش نیروی محرکه شما به سمت جلو است. Specialissiima  یک دوچرخه زیباست و با برچسب قیمت بالایی که دارد بازهم گزینه راحت تر و ارزانتری است.

حتما بخوانید:  MERIDA BIG.TRIAL 600

Giant TCR Advanced2

 Giant TCR  برای سال ۲۰۱۶ دوباره طراحی شد و ادعا می کند در کلاس خود بهترین وزن را دارد.

Canyon Ultimate CF

طراحی Aero قبل را دارد که همراه با Ultegra DI2 و Ksyrium مخصوص دوچرخه،ارزش پول پرداخت کردن را دارد.