Merida Scultura 6000 دوچرخه سرعتی سال

Merida Scultura 6000

پیش از ساخت Giro d’Italia ، دوچرخه فوق سبک Merida Scultura 2016 مدعی بزرگ تورهای دوچرخه سواری است.مدل قبلی Scultura به سال 2012 برمی گردد و اینکه چرا ما این دوچرخه فوق سبک را انتخاب کرده ایم؟

فریم

فریم این دوچرخه از 400 قطعه منحصر به فرد کربنی ساخته شده است که کنار هم قرار دادن آنها 14 ساعت به طول انجامیده است. دسته ها نیز از جنس کربن است که در نتیجه یک نسخه از فریم 800 گرمی برای سایز 58 به دست آمده است.

در نتیجه همکاری با تیم Lamper ،این مهندسی منجر به ساخت Scultura تهاجمی شده است.در این مدل، میله بالایی بلندتر و میله جلو پایین تر است و این سایز بندی به تناسب آنها طراحی شده است.

مشخصات

قطعات Scultura  عمدتا Shimano Ultegra هستند که به همراه ترمز با همین برند، نیاز های تمرین را برآورده می کند. انحنای Scultura شما را برای رسیدن مشتاق تر می کند و این به علت کاهش یافتن سطح گرانش با زمین است.

حتما بخوانید:   افزایش قدرت در دوچرخه سواری

ترمز عقب که در براکت پایین نصب شده اجازه انعطاف پذیری بیشتری را می دهد. اگرچه در این مدل لاستیک 25 میلی متری ارائه شده است، اما به راحتی می توانید در طول روز دوچرخه سواری کنید.

تمام این پکیج مربوط به طراحی فریم دوچرخه است. اما اگر شما به طور اختصاصی فریم را بخواهید، می توانید آن را خریداری کنید. به هر حال فریم Scultura به طور قابل توجهی سبک تر است و به راحتی می توان آن را با هر آنچه می خواهید به روز کنید.

Bianchi Specialissima

برندهای ایتالیایی دوچرخه ،توسط دوچرخه سواران بزرگی مورد استفاده قرار گرفته اند که Specialissima هم یکی از آن هاست. با پرداخت نزدیک به 8000 یورو شما می توانید دوچرخه ای با وزن 6/5 kg بخرید. کیفیت قطعات بسیار بالاست و دسته دوچرخه بسیار راحت و زیبا طراحی شده است که به طرز شگفت آوری پاسخگوی شما در افزایش نیروی محرکه شما به سمت جلو است. Specialissiima  یک دوچرخه زیباست و با برچسب قیمت بالایی که دارد بازهم گزینه راحت تر و ارزانتری است.

حتما بخوانید:   دوچرخه Merida Ride 400

Giant TCR Advanced2

 Giant TCR  برای سال 2016 دوباره طراحی شد و ادعا می کند در کلاس خود بهترین وزن را دارد.

Canyon Ultimate CF

طراحی Aero قبل را دارد که همراه با Ultegra DI2 و Ksyrium مخصوص دوچرخه،ارزش پول پرداخت کردن را دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *