ONE_TWENTY XT برنده تست مجله دوچرخه سواری آلمان

دوچرخه ONE_TWENTY XT مریدا در تست مجله آلمانی دوچرخه سواری  توانست جایزه نخست این تست را به خود اختصاص دهد. آنچه که از دید این مجله بسیار مورد توجه قرار گرفته است به شرح زیر است:

  1. تعادل و پایداری بالا در هنگام پایین آمدن (downhill)
  2. بسیار سبک و چالاکی بالا
  3. کشش بالا و قابل توجه در بالا رفتن(uphill)
  4. تجهیزات بالا و کمک فنر بالا

شانژمان عقب و جلو و اهرم تعویض دنده :هیچ دوچرخه ی دیگری در تست دوچرخه با تجهیزات Shimano XT حتی در بین دوچرخه های مریدا با این دوچرخه برابری نمی کند. با این حال نکته قابل توجه این است که کسی متوجه Crankset SLX این دوچرخه نمی شود؛ اما آنچه وجود دارد یک ست دنده کامل و اهرم تعویض دنده XT  ارگونومیک در این دوچرخه است.

حتی از این مسئله مهم تر این است که مریدا دارای بهترین فنر عقب در تست این مجله بوده است. دوشاخ سفت FOX_Rhythm در جلو کار خود را به شکل فوق العاده ای انجام می دهد در حالی که فنر FOX Float در عقب با محفظه هوای خود کنترل بسیار خوبی را دارد.

حتما بخوانید:   MERIDA ONE SIXTY 7000

این دوچرخه در سرپایینی ها فوق العاده است به طوری که هیچ دوچرخه ای را با این تعادل ،استحکام و فوق العاده پیدا نخواهید کرد. این نکته که هندسه این دوچرخه متمرکز نیست زیاد اهمیتی ندارد. این دوچرخه حتی در سرازیری یا پیچ ۶۹ درجه نیز چابکی بالایی را از خود نشان می دهد.

ترمز  SHIMANO Deore این دوچرخه بسیار قابل اعتماد است ودر لغزندگی ها عملکرد بالایی دارد. لاستیک MAXXIS در مسیر دوچرخه سواری بسیار بی نقص است. این دوچرخه با وزن ۱۳/۳ کیلوگرم نسبت به سایر دوچرخه ها همانند خود بسیار سبک است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *